Eurolab Akreditasyon

Akreditasyonlarımız

Akreditasyon, bir program veya kurumun belirlenmiş kalite standartlarını karşıladığını ve belirli uygunluk değerlendirme görevlerini yerine getirme konusunda yetkili olduğunu gösteren resmi ve bağımsız bir doğrulamadır. Uygunluk değerlendirme görevleri arasında, bunlarla sınırlı olmamak üzere, test, inceleme veya sertifikasyon yer alabilir.

Akreditasyon

Dünya çapında güvenilir ürün ve hizmetlere yönelik talep, akreditasyonu bir zorunluluk haline getirmiştir. Aynı zamanda resmi politikaların ve yasal düzenlemelerin getirdiği standartlara uygun yetkin kuruluşları belirlemek için kullanılan akreditasyon, kamu güvenliği ve refahı üzerinde doğrudan etkisi olan işler için esastır.

Akreditasyon, kuruluşları değerlendirmenin kesin aracı olarak 50 yılı aşkın bir süredir uygulanmaktadır ve şu anda dünyanın neredeyse her ülkesinde kullanılmaktadır.

EUROLAB, vermiş olduğu tüm hizmetleri, raporlama ve sertifikasyon faaliyetlerini, IAF/ILAC tarafından tarafından tanınan TÜRKAK - TÜRK AKREDİTASYON KURUMU (TS EN ISO IEC 17021), UAF - UNITED ACCREDITATION FOUNDATION (ISO/IEC 17020, ISO/IEC 17025, ISO/IEC 17021) ve aynı zamanda Birleşmiş Milletler (UN GLOBAL COMPACT) imzacısı olan Enterprise Accreditation Foundation (EAF) kuruluşundan sağladığı akreditasyona dayanarak sürdürmektedir.

EUROLAB, itibarı ile sektörün lider sertifikasyon kuruluşlarından biri olan EUROLAB LABORATUVAR A.Ş. iştirakidir ve sahip olduğu akreditasyonlar sayesinde gerçekleştirdiği bütün ölçüm, test, analiz, muayene, kontrol ve sertifikasyon çalışmalarında düzenlenen rapor ve belgeler, dünyanın her yerinde geçerli olmaktadır.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp