Telekomünikasyon Testleri

Telekomünikasyon Testleri

Telekom terminal ekipmanları, ulusal telekomünikasyon otoriteleri tarafından yönetilen standartlara göre düzenlenir. Standartlara uygun faaliyet gösterip göstermediğinizi veya ürünlerinizin bu kriterlere uygun olup olmadığını anlamak için uzman ekibimiz ile son teknoloji laboratuvarımızda telekomünikasyon testleri gerçekleştiriyoruz.

Telekomünikasyon Testleri

Uzmanlığımız ve kapsamlı deneyimimiz, küçük sorunları büyük sorunlar haline gelmeden hızlı bir şekilde tanımlamamızı ve çözmemizi sağlar böylece ürün geliştirme sürecinde en değerli şeyler olan zaman ve maliyet konularında tasarruf imkanı oluştururuz.

EUROLAB mühendisleri ve teknisyenleri sektörün en iyileri arasındadır. Telekom ekipman mühendisliği alanında yaygın olarak tanınan uzmanlardır. Birçoğu endüstri ve devlet kurumlarıyla standart geliştirme sürecine doğrudan katılmaktadırlar.

Özel Sertifikalar

Dünyanın en büyük Verizon sertifikalı Bağımsız Test Laboratuarları (ITL) ile işbirliklerimiz sayesinde global arenada uluslararası sertifika alma sürecinizi yönetiyoruz. Laboratuvarımız uluslararası akredite bir laboratuvardır ve çok çeşitli düzenleme standartları için uluslararası kabul görmektedir. 

EUROLAB ayrıca özelleştirilmiş sertifika programları geliştirebilir, yönetebilir ve yürütebilir. Güçlü telekom mühendisliği altyapımızdan yararlanarak, başkalarının bile yaklaşamayacağı zorlukları çözebilir ve sorunların üstesinden gelebiliriz. Test özgeçmişimiz DSL yönlendiricileri, kablo modemler ve hücresel cihazlar da dahil olmak üzere Telekom ürünlerindeki deneyim ile derindir. Ayrıca kablosuz teknolojilerde kapsamlı yeteneklerimiz vardır ve tüm IEEE-802.11 standartları ve IEEE-802.15.4 gibi düşük güç standartları dahil olmak üzere çok sayıda standardı kapsamaktayız.

Telekom ürünlerinizde nasıl başarı elde edebileceğimiz hakkında ve uluslararası akredite laboratuvarımız hakkında detaylı bilgi edinmek için bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Telekomünikasyon Test Yetenekleri

Telekom ekipman üreticileri için lider bir test, muayene ve sertifikasyon çözümleri sağlayıcısı olan EUROLAB, kapsamlı müşteri ağımızın gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için teknik uzmanlığa, akreditasyonlara ve fiziksel altyapıya sahiptir. Test yetenekleri şunları içerir:

NEBS Testi

EUROLAB, ülkedeki en kapsamlı telekom test laboratuvarlarından biridir. Riski azaltmanıza, gecikmeleri önlemenize ve ürününüzü daha hızlı pazara sunmanıza yardımcı olan eksiksiz mühendislik ve proje yönetimi çözümleri sağlayabiliriz.

EMI / EMC Testi

Ayrıca en yüksek üretim standartlarına göre EMI ve EMC testleri de sağlayabiliriz. Telekom test laboratuvarlarımızda çeşitli boyutlarda yankısız ve yarı yankısız odalar bulunmaktadır. Bu, ekibimizin harmonik titremenin, elektrik dalgalanmalarının, ESD'nin ve diğer faktörlerin ürününüzü nasıl etkileyebileceğini doğru bir şekilde analiz etmesini sağlar.

Fiber optik

Optik fiber, kablo ve aktif/pasif bileşenleri ve sistemleri test etmek için uygun laboratuvar koşullarına ve konusunda uzman bir ekibe sahibiz. Telcordia, Askeri, TIA / EIA ve ISO dahil olmak üzere birçok spesifikasyona karşı ürünleri test edebiliriz. Ayrıca müşteri ortaklarımızla veya müşterilerimiz için geliştirilen spesifikasyonlara veya test planlarına göre özelleştirilmiş test programları gerçekleştirebiliriz.

Ek Testler

Telekom, servis sağlayıcılar, içerik sağlayıcılar ve son kullanıcılar dahil olmak üzere çok sayıda paydaşın karmaşık ve hassas bir karışımıdır. Bu grupların her birinin değişen önceliklerini başarılı bir şekilde yönetmek, çok çeşitli işlevsel ve düzenleyici gereksinimleri karşılamak için deneyim, çeviklik ve hız gerektirmektedir.

Daha kaliteli bir ürün sunmanıza yardımcı olmak için, EUROLAB tüm süreçlerde yanınızdadır. Ek testler şunları içerir:

 • Laboratuvar ağı boyunca dört - 10m EMC yarı yankısız oda artı birçok 5m / 3m oda
 • GR1089, GR63, GR487, GR3108 ve diğer birçok GR standardını kapsayan A2LA test akreditasyonları
 • Düzenleyici CISPR / EN 55022, CISPR / EN 55024, CISPR / EN 300 386, FCC Bölüm 15B, KN22, KN24, VCCI, BSMI CNS 13438 ve AS / NZS CISPR 22 EMC standartlarını ve daha fazlasını kapsayan A2LA test akreditasyonları
 • IEC / EN 60950-2, IEC / EN 60950-22 ve diğerlerini desteklemek için UL, CSA ve TuV ile stratejik ilişkileri içeren Ürün Güvenliği Test ve Değerlendirme Hizmetleri
 • A2LA, TIA (Bölüm 68), ETSI / TBR, JATE, CS03, ITU-T ve AS / ASIF standartlarına uyum
 • A2LA, R & TTE yönergesi kapsamında SAR ve DFS testi, Kuzey Amerika TCB statüsü ve Avrupa Birliği Onaylı Kuruluşu dahil olmak üzere lisanslı ve lisanssız cihazlar için Kablosuz Test ve Sertifikasyon Hizmetlerini
 • Fonksiyonel, Performans ve Birlikte Çalışabilirlik test hizmetleri.
  Kuzey, Güney ve Orta Amerika, Avrupa Birliği, Afrika, Orta Doğu, Asya, Güney Doğu Asya ve Avustralya için Uluslararası Onaylar.
  Yerinde yönetilen mühendislik hizmetleri

Telekomünikasyon sektöründe gösterdiğiniz faaliyetler için nasıl yardımcı olabileceğimiz konusunda kapsamlı bilgi almak için bize ulaşabilir veya uzmanlarımızla görüşmek için randevu talep edebilirsiniz.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp