Eurolab Akredite Laboratuvar

Hakkımızda

EUROLAB, konusunda uzman ekibi ve son teknoloji tesisleriyle sektörde öncüdür. Ulusal ve uluslararası alanda ticari faaliyet gösteren üreticilerin bu pazarlarda ürünlerinin ve markalarının kalitesini kanıtlamalarına yardımcı olmak amacıyla türlü sektörlerde sayısız test hizmeti sağlar.

Akredite Laboratuvar EUROLAB

Sertifikasyon ve teknik kontrol sektöründe lider firmalar arasında olan EUROLAB Laboratuvar A.Ş. iştiraki olan EUROLAB, en titiz işletmelerin ve önder kuruluşların birçoğunun test raporları ve ürün belgeleri için güvendiği bağımsız ve tarafsız bir test laboratuvarıdır.

Alanında sektörün en itibarlı firmalarından biri olan EUROLAB Laboratuvar A.Ş. iştiraki olan EUROLAB raporlama ve belgelendirme faaliyetlerini, IAF/ILAC tarafından tanınan United Accreditation Foundation (UAF) yanı sıra Enterprise Accreditation Foundation (EAF) kuruluşundan sağladığı akreditasyona dayanarak sürdürmektedir. Enterprise Accreditation Foundation (EAF), aynı zamanda Birleşmiş Milletler (UN GLOBAL COMPACT) imzacısıdır.

Sahip olduğu tüm bu uluslararası akreditasyonlar sayesinde EUROLAB tarafından gerçekleştirilen bütün ölçüm, test, analiz, muayene, kontrol ve belgelendirme çalışmalarında düzenlenen rapor ve belgeler, dünyanın her yerinde geçerli olmaktadır.

EUROLAB, akademik düzeydeki teknik personeliyle laboratuvar çalışmalarında kesin, doğru, güvenilir sonuçlara ulaşır. Tüm bunların yanı sıra profesyonel ve dürüst hareket etmeyi, hizmet verilen özel veya resmi kuruluşlara güven vermeyi ve firmanın saygınlığını korumayı taahhüt etmektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp