Kablosuz Cihaz Testi

Kablosuz Cihaz Testi

Bizi internete bağlı tutmaktan akıllı şebeke cihazlarının sorunsuz bir şekilde iletişim kurmasına kadar her şeyden sorumlu, dünyamızın vazgeçilmez bir parçası olan kablosuz cihazların ilgili standartlardaki gereken tüm testlerini gerçekleştirmekteyiz.

Kablosuz Cihaz Testi

Kablosuz test için dikkate alınması gereken çok şey var. Son kullanıcılara odaklanmayı düşünün: Bluetooth® telefonunuz arabanıza ne kadar iyi bağlanır? 802.11n ürünlerinizle kolayca geçici bir ağ kurabilir misiniz? Kablosuz ev içi ekranınız bir tuğla duvardan akıllı ölçüm cihazınıza bağlanabilir mi? Tüm bunları EUROLAB en ayrıntılı şekilde test ve ölçümleriyle cevaplayabilir. Böylece ürününüz pazara sunulmadan onun hakkında herşeyi bilirsiniz.

EUROLAB Kablosuz sertifikasyonu ve testi

Bluetooth'tan kablosuz USB'ye, ZigBee'den RFID'ye, tüm 802.11 standartlarına, UltrawideBand (802.15) ve WiMax (802.16) ürünlerine kadar defalarca yüzlerce ürünü test ettik, çözdük ve sertifikalandırdık.

EUROLAB'ın size sağladığı avantajlar:

  • EUROLAB resmi onayların verilmesini hızlandırabilir ve ürününüzü hızla pazara sunabiliriniz.
  • EUROLAB, 802.11 (a / n) cihaz üreticilerine ve 5GHz aralığında çalışan diğer kablosuz teknolojilere Dinamik Frekans Seçimi (DFS) test hizmetleri sunan birkaç laboratuvardan biridir.
  • EUROLAB cihazınızı test etmekle kalmaz size özel öneriler sunarak ürününüzü geliştirmenize olanak sağlar.

EUROLAB ayrıca kablosuz ürünler için doğrudan etkileri olan alanları da kapsar. Girişim testi bu kategorilerden biridir. Cihazınızın ne kadar iyi performans gösterdiğini değerlendirmek için alçıpan, tuğla veya diğer malzemelerden yapılmış özel "mini evler" kullanarak cihazınızı test edebiliriz. Test için bir RF odamız mevcuttur ve EMC / EMI ve kablosuz teknolojiler için düzenleyici onaylarda kullanılmak üzere bir dizi test odası barındırmaktayız.

Modern Test Kabiliyetleri

ZigBee - EUROLAB, akıllı şebeke cihazları için önde gelen bir ZigBee kablosuz sertifikası sağlayıcısıdır. Fiziksel katmandan içeriye doğru toplam sistem doğrulaması sunan derinlemesine, doğru analizler sağlamak için özel bir iletim analiz sistemi (ZigTest ™) kullanıyoruz.

EMI / EMC - Kablosuz ve radyo cihazları, bant genişliğini artan sayıda bileşenle paylaştığından, ürününüzün EMI ve EMF parazitlerinden olumsuz etkilenmemesini sağlamak önemlidir. EUROLAB laboratuvarları, kapsamlı uyumluluk ve ürün güvenliği testleri yapabilen çeşitli boyutlarda yankısız ve yarı yankısız odalarla donatılmıştır.

Çevresel / Dinamik - EUROLAB, çevresel ve dinamik testler için son teknoloji ekipmanla donanımlıdır. Bir cihazın sıcaklık, nem, titreşim, şok ve diğer faktörlere dayanma yeteneğini ölçmek, daha dayanıklı ürünlerin geliştirilmesinde anahtar rol oynar. Gereksinimlerinize göre yapılandırılabilen gelişmiş, doğru testler için bize güvenebilirsiniz.

Özel Test Protokolleri

EUROLAB, kablosuz cihazları test etmek için özel test araçları sunar. Mühendislerimiz yaygın test problemlerine yaratıcı çözümler bulma konusunda uzmanlaşmıştır. Ürününüzü hızla pazara sunacak bir kablosuz sertifikasyon ve test programı belirlemek için hedeflerinizi ve gereksinimlerinizi değerlendirebiliriz.

EUROLAB, bugün mevcut olan en gelişmiş kablosuz test yazılımı ve ekipmanlarına sahiptir. Ülkede en donanımlı laboratuvarıyla beraber, tüm yasal uyumluluk ve kalite güvence gereksinimlerini karşılamanıza yardımcı olacak şekilde konumlandırılmıştır.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp