Kablosuz Uyumluluk Testi

Kablosuz Cihaz Testi

Kablosuz Uyumluluk Testi

EUROLAB, özellikle kablosuz ürünler üzerinde uyumluluk ve işlevsellik testi yapma konusunda yılların deneyimine sahiptir. Test, Wi-Fi, ZigBee, Bluetooth ve hatta hücresel teknolojiler (örneğin, 4G LTE, CDMA, GSM, vb.) dahil olmak üzere en yeni ve en büyük protokolleri ve teknolojileri kapsar.

Kablosuz Uyumluluk Testi

EUROLAB  Kablosuz Testi, 802.11a / b / g / n / ac gibi popüler kablosuz standartları ve CDMA / GSM gibi hücresel standartları içeren çok çeşitli kablosuz teknolojileri kapsar. (Not: Aşağıdaki temel test noktaları, bir Wi-Fi ürününün test edilmesine dayanan örneklerdir ve tüm kablosuz protokoller için geçerli olmayabilir.)

EUROLAB kablosuz birlikte çalışabilirlik test paketi, ürününüzü bugün piyasadaki kablosuz yonga setlerinin çoğunda test etme yeteneğine sahiptir. EUROLAB ayrıca cihazınızı çok çeşitli erişim noktaları (AP'ler), yonga setleri, dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar, işletim sistemleri, hizmet paketleri ve cihaz sistemi özellikleri arasında test edecektir.

EUROLAB, kablosuz yönlendiricinizde de test gerçekleştirebilir. Piyasada çok çeşitli kablosuz yönlendiriciler (hem ev hem de iş için) mevcuttur ve çok çeşitli erişim noktaları ve diğer yönlendiricilerle çalışabildiklerini doğrulamak için test gerektirir.

EUROLAB, kablosuz cihazınızı doğrulamak için aşağıdaki testleri de yapabilir:

RF Testi - Bu testler, çeşitli spektrum koşullarında test altındaki bir cihazın performansını doğrulamak için tasarlanmıştır. Testler tek bir paket halinde veya ayrı ayrı yapılabilir.
Düz Kanal - Bu testler, test altındaki cihazın kontrollü girişim koşulları altında çalışabilme yeteneğini değerlendirir. Alıcı-verici tipik olarak doğrudan ölçüm düzenine bir koaksiyel bağlantı vasıtasıyla bağlanır. Çeşitli ayarlarla birkaç gürültü paterni tanıtılır ve test edilen cihazın işlevsel yanıtı, verim, gecikme, vb. gibi veri iletim karakteristiklerini ölçerek gözlenir.
MultiPath - Bu testler, test altındaki cihazın yayılma gecikmesi, Rayleigh solması vb. Gibi marjinal çok yollu koşullara yanıtına odaklanır. Bu testin gerçekleştirilmesiyle elde edilen sonuçlar “gerçek” dünyada doğru ürün performansı tahminlerine olanak tanır.
Özel Spesifikasyon - EUROLAB ayrıca, tescilli üretici spesifikasyonları için test cihazları için test paketleri geliştirme ve yürütme yeteneklerine de sahiptir. EUROLAB tesisinde bulunan Fiziksel Katman Laboratuvarı, günümüzde mevcut olan çoğu iletişim teknolojisi için fiziksel katman analizi konusunda kapsamlı deneyime sahiptir. Böylece, başarılı ve zamanında ürün salımını kolaylaştırmak için özelleştirilmiş RF parametrik paketleri mevcuttur.
Kablosuz Performans Alanı Testi - Bu test paketi, birden fazla koşulda verim ve mesafeyi ele alır. Performansı ölçmek için EUROLAB, performansı ölçtüğümüz üç (3) tipik “gerçek dünya” test ortamı geliştirmiştir: 1) Ticari İş ortamı, görüş açısı; 2) Kapalı Ofis ortamı, görüş hattı ve 3) Açık Alan ortamı, görüş hattı testi. Her test ortamı, yaygın olarak karşılaşılan belirli kablosuz durumları ölçmek için seçilir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.