Ev Otomasyonu

Kablosuz Cihaz Testi

Ev Otomasyonu

Akıllı ev, ev otomasyonu ve ev güvenlik ürünleri, teknoloji meraklıları arasında giderek büyüyen bir trend. Kablosuz ve bilgisayar teknolojisinin boyut ve maliyetinin azalmasıyla birlikte, son yıllarda çok sayıda tüketici ürünü - buzdolaplarından termostatlara, klimalara, güvenlik kameralarına kadar “akıllı” hale geldi. Günümüzde, sadece evinizin hangi sıcaklığa ayarlandığını görmekle kalmaz, aynı zamanda akşam yemeği için buzdolabında ne olduğunu ve yemeğinizi nasıl pişirdiğini de görebilirsiniz.

Ev Otomasyonu

Bir üretici olarak, yeni teknoloji, tüketicilere evleri üzerinde daha fazla kontrol sağlama fırsatı sunar. Bununla birlikte, zorluk bu yeni teknolojilerin doğru bir şekilde çalışmasını ve diğer ürünlerle düzgün çalışmasını sağlar. Müşterileriniz çamaşır makinelerindeki ayarlarla uğraşmak istemiyorlar - sadece fişe takıp çalışmasını istiyorlar. Peki, her şeyin müşteriniz için işe yaradığından nasıl emin olabilirsiniz? Diğer ürünlerle birlikte çalışabilirliği test ettiniz mi? Örneğin çamaşır makineniz diğer kablosuz yönlendiricilerle konuşabilir mi? Ürününüzün performansı ve çeşitliliği nasıl? Yıkayıcım kablosuz yönlendiricimden çok uzaksa ne olur?

EUROLAB, üreticilere akıllı ev/ev otomasyon ürünlerinin geliştirilmesi, test edilmesi ve belgelendirilmesinde yardımcı olmak için benzersiz bir konuma sahiptir. Ürününüzün nasıl çalıştığını görmek için ZigBee, Z-Wave, Wi-Fi ve Bluetooth gibi protokolleri kullanarak çok çeşitli diğer ev otomasyon ürünleri ile test edebiliriz.

Müşterilerinizin kendi evlerinde görebilecekleri sorunları ve bunları nasıl ele alabileceğinizi değerlendirmenize yardımcı olmak için RF performansı ve bir arada var olma testi yapabiliriz. Ayrıca, ev otomasyonu ve ev güvenlik ürünlerinin müşterilere sunulmasında birden fazla sistem operatörüne (MSO) yardımcı olabiliriz.

Buna ek olarak, yetkili bir ZigBee sertifikasyon laboratuvarıyız ve özellikle ZigBee Ev Otomasyonu, ZigBee Akıllı Enerji ve ZigBee Uzaktan Kumanda profilli ürünleri doğrulamaya odaklanmış test araçlarımız var. EUROLAB ayrıca, MSO 'lara ve montajcılara ev otomasyonu/ev güvenlik ürünlerinin kurulum ve konfigürasyonunda yardımcı olmak için bir kurulum aracı geliştirmiştir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp