Eurolab Akredite Laboratuvar

Neden EUROLAB?

EUROLAB, eşsiz uzman kadrosu, güvenilir, hızlı ve son teknoloji tesislerinin yanı sıra ulusal ve uluslararası akreditasyonlarıyla ve tüm dünyada geçerli sertifikalarıyla öne çıkan alanında lider bir kuruluştur.

Akredite Laboratuvar

Güvenilir Testler

Rakiplerimizin önünde olmak ve sektörün önde gelen bir laboratuvarı olmak için gerçekleştirdiğimiz tüm test, analiz, ölçüm, muayene ve değerlendirme hizmetlerini güvenilir bir şekilde yapıyoruz.

Labrotuvarımız taahhüt ettiği çevre analizleri, iş sağlığı ve güvenliği analizleri, elektriksel testler, endüstriyel testler, kozmetik analizleri, tekstil testleri vb. kapsamında sayısız fiziksel, kimyasal ve biyolojik analizler gerçekleştirmek amacı ile çok güçlü bir çalışan kadrosu oluşturmuş ve donanımınıda bu kadroya yakışacak ölçüde son teknoloji ekipmanlarla beslemiştir.

Güvenilir analizler için en önemli koşullardan biri teknolojik altyapıdır. Altyapının yetersiz olması durumunda yapılacak test, ölçüm, analiz, muayene, değerlendirme ve kalibrasyon çalışmaları beklenen hassaslıktan uzaklaşacaktır. Kuruluşumuz yetkin çalışan kadrosu ve güçlü teknolojik altyapısıyla bağımsızlık ve tarafsızlık taahhüdü ile birlikte müşterilerine çok daha güvenilir analiz hizmetleri sunmaktadır.

Hızlı Raporlama

Laboratuvar hizmetlerinin tartışmasız en önemli aşaması yapılan testler ve analizlerden çıkarılan sonuçların eksiksiz ve güvenilir bir şekilde raporlanmasıdır. Gerçekleştirilen test, ölçüm, analiz ve kalibrasyon çalışmaları bir yandan ISO 17025 standardına uygun yerli ve yabancı kuruluşlar tarafından yayınlanan syandartlara uygun olmaktadır.

Sonuç raporlarının içerikleri ve doğrulukları önemli olduğu kadar raporların hızlı düzenlenmesi de büyük önem taşımaktadır. Hızlı raporlama yapmak, çeşitli amaçlarla ölçüm, analiz, test, muayene, değerlendirme ve kalibrasyon hizmetleri veren tüm laboratuvarlar açısından son derece önemlidir.

Bunu sağlamak bakımından kuruluşumuz, güçlü bir yönetici ve çalışan kadrosu kurmuştur ve bunun yanında güçlü bir teknolojik altyapıya sahiptir. Taahhüt ettiği bütün hizmetleri eksiksiz ve güvenilir bir şekilde yerine getirebilmek adına akademik eğitimli uzman bir ekiple çalışır.

Müşteri Memnuniyeti

Üreten veya hizmet veren tüm kuruluşlarda olduğu gibi müşteri memnuniyeti, laboratuvar test, ölçüm ve analiz hizmetleri veren kuruluşumuz içinde en çok dikkat ettiğimiz konulardan biridir. Müşterilerin bir firmadan neden uzaklaştıkları konusunda yapılan araştırmalar gösteriyor ki, en büyük nedenlerden biri çalışan davranışlarıdır. Bu nedenle en alt kademeden en üst kademeye kadar tüm personelimizin güleryüzlü, anlayışlı ve işini son derece ciddi yapması konusunda çok titiz davranmaktayız.

Laboratuvarın ayakta kalabilmesi için müşterilerinin memnun ve istediği hizmete tam olarak sahip olmuş olarak kurumdan ayrılmaları ve sonraki işlerindede bizi tercih etmek istemesi gerekmektedir. Firmamız mevcut müşterilerini elinde tutmak, yeni müşteriler elde etmek ve her hizmet alıcısının istediği hizmete sorunsuz ulaşmış olmasını ister. Bu nedenle bu konuda oldukça titizdir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp