Enerji Testleri

Enerji Testleri

Enerji sektöründe faaliyet gösteren üreticiler sürekli olarak yeni zorlukları aşmak için yeni teknolojilerden yararlanmanın yollarını keşfediyor. Enerji güvenliği ve iklim değişikliği için çözümler üretiyorlar ve artan talebi karşılamak için çalışıyorlar.

Enerji Testleri

EUROLAB, her aşamada işlevsellik, güvenilirlik ve verimliliği doğrulayarak enerji projenizi başarılı kılmak için sizinle birlikte çalışır. Sektör trendlerine ayak uyduran enerji sektörü hizmetlerimiz, ürün yaşam döngüsü boyunca konuşlandırmayı hızlandırmak ve performans sağlamak için tasarlanmıştır.

Bu alanda sunduğumuz hizmetler:

 • Stratejik ve operasyonel destek
 • Ölçümler ve muayene
 • Test ve izleme ekipmanları
 • Yazılım test araçları geliştirme
 • Test ve belgelendirme

Enerji Testleri

Ülkedeki en donanımlı test laboratuvarlarından biri olan EUROLAB, herhangi bir karmaşıklıktaki projelerinizi hızlı ve ekonomik bir şekilde değerlendirmek için uzmanlık sunmaktadır.

Mevcut enerji test programlarından bazıları şunlardır:

Nükleer güç

EUROLAB, nükleer enerji endüstrisi için riski azaltmanıza ve IEEE, EPRI ve diğer güvenlik yönergelerine uygunluğu sürdürmenize yardımcı olacak uygun maliyetli çözümler sunar. Belirli hizmetler eksiksiz EMI / RFI testi ve analizini içerir. Ayrıca, tüm mikroişlemci tabanlı ekipmanların yanı sıra ekipman eskimesi planlaması ve yeni bileşen seçimi konusunda yardım için yazılım doğrulaması da sağlayabiliriz.

Akıllı Şebeke Testi

Akıllı şebeke için enerji testi, gelişmekte olan bir uzmanlık alanıdır ve güvenilir bir şekilde yerine getirmesi için EUROLAB tüm donanıma sahiptir. Ekibimiz, sayaçlar, çıkışlar, termostatlar ve akıllı şebeke sistemlerinin diğer bileşenleri için uyumluluk gereksinimlerini karşılamak üzere kapsamlı mühendislik çözümlerine sahiptir.

Bu gelişen endüstrinin zorluklarını karşılamak için test hizmetlerimizi sürekli olarak genişletiyoruz ve geliştiriyoruz. Şu anda NIST, IEC ve IEEE standartları için anahtar teslim uyumluluk çözümleri sağlayabiliriz. Mevcut akıllı şebeke enerji test hizmetlerimiz çevresel simülasyon, güvenilirlik testi, portal testi ve daha fazlasını içerir.

Güneş pili

Yenilenebilir enerji üretim sistemlerine olan talep dünya çapında artmaktadır. Bu artan tüketici ihtiyacı ile ilgili zorlukları karşılamak için EUROLAB, modül verimlilik testi dahil güneş enerjisi test hizmetleri, ayrıca UL1703 ve UL1741 standartlarına uygun PV modülü ve şebeke kravat invertör sertifikası sunmaktadır. PV bileşenleri için hızlandırılmış ömür testi (ALT) ve termal döngü de sağlayabiliriz.

Güneş enerjisi ve diğer yenilenebilir enerji test hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Şehirler ve topluluklar, sürdürülebilir bir enerji tedarikini sürdürmek ve tüketimi verimli bir şekilde yönetmek için ileri teknolojiye ihtiyaç duymaktadır. EUROLAB, zorlu çevre gereksinimlerini karşılamanıza, esnek ve yedekli iletişim sistemleri geliştirmenize, yedek depolama yoluyla isteğe bağlı enerjiye hakim olmanıza, güvenli, verimli talep tepki teknolojisi ve akıllı şebeke uygulamanıza yardımcı olur. Entegre Mühendislik Hizmetlerimiz üç alanı kapsar:

Enerji Üretim Teknolojileri

 • Nükleer güç
 • Yenilenebilir Temiz Enerji (Fotovoltaik, Güneş Enerjisi ve Rüzgar)
 • Depolama Teknolojileri

İletim ve Dağıtım Bileşenleri ve Sistemleri

 • Yüksek Verimli Transformatörler
 • Süper İletken Transformatörler
 • Yüksek Gerilim Enerji Kabloları
 • Anahtarlar, röleler, kablo bağlantıları, hat tuzakları, kesiciler ve daha fazlası gibi diğer cihazlar ve bileşenler.

Akıllı Şebeke Teknolojileri

 • ZigBee, Wi-Fi, PLC, Bluetooth, WiMAX ve diğerleri gibi birçok açık standart protokolü içeren Güç Trafo Merkezi, Geniş Alan Ağı ve Ev Ağı Ağında iletişim.
 • Ölçüm, İzleme ve Kontrol Teknolojileri: Gelişmiş Ölçüm, Ev ve Bina Otomasyonu, Endüstriyel Kontrol, Ağ Geçitleri, Ev İçi Ekranlar, Termostat, Akıllı Cihazlar ve daha fazlası.
 • Bina HVAC: Otellerde, endüstriyel tesislerde vb. Otomatik Enerji Kontrol Sistemleri
 • Akıllı Şebekeye Elektrikli Araçlar, Şarj istasyonları ve araç iletişim protokolü.
 • Siber güvenlik: Bilgisayarlar, yazılım, denetim kontrolü ve veri toplama (SCADA) ve süreç kontrol sistemleri (ve bu sistemleri destekleyen ağlar) gibi enerji altyapılarını yöneten kritik varlıkların korunması.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp