Eurolab Kalite Politikası

Kalite Politikası

EUROLAB'ın kalite politikasının temelinde, tüm faaliyetlerinde, ulusal ve uluslararası standartlara, yerli ve yabancı yasal düzenlemelere ve tarafların kabul ettiği test, ölçüm ve analiz yöntemlerine uygun hareket etmek bulunmaktadır.

Kalite Politikası

EUROLAB, müşterilerden gelecek test, analiz, ölçüm, kontrol ve muayene taleplerini, gizlilik ve tarafsızlık ilkelerinden taviz vermeden, hızlı, zamanında, doğru, güvenilir ve kaliteli olarak karşılamayı ve bu faaliyetlerinde dünya genelinde kabul görmüş test ve analiz yöntmelerini uygulamayı amaç edinmiştir.

EUROLAB faaliyetlerinde mevcut bütün yasal düzenlemelere uygun davranmayı ve yerli ve yabancı kuruluşlar tarafından yayınlanan standartlar çerçevesinde hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Verilen hizmetlerde tarafsızlık, bağımsızlık, gizlilik ve dürüstlük ilkelerine uygun davranmayı ilke edinen EUROLAB, müşterilerin taleplerini, taahhüt edilen süre içinde ve etkin bir şekilde gerçekleştirmek için gerekli önlemleri almıştır.

Kalite politikamız gereğince, çalışanların eğitimli ve deneyimli olmalarına ve kendilerini sürekli yetiştirmelerine önem vermektedir. Hizmet kalitesi ancak nitelikli çalışanlar ile sağlanabilir ve çalışanların yetkinliği buna bağlıdır. Kuruluşumuz üst yönetimi, faaliyetler kapsamında dünya genelinde yaşanan gelişmeleri etkin bir şekilde takip etmekte ve yenilikleri çalışanlarla en kısa sürede paylaşmaktadır.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp