NDT Testleri

NDT Testleri

EUROLAB, çok çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren müşterilere gelişmiş endüstriyel röntgen ve bilgisayarlı tomografi görüntüleme hizmetleri sunar. Yüksek enerjili, mikro odak uygulamalarında uzmanlaşan EUROLAB, müşterilerine en karmaşık projelerde bile benzersiz sonuçlar sunar.

NDT Testleri

X-ışını bilgisayarlı tomografi uygulamaları yaygınlaşmakta ve hızla büyümektedir. Sonuçlar kalitatif kesit görüntülerinden tam kantitatif analize ve CAD geometrilerine kadar değişebilir. EUROLAB'ın yüksek eğitimli mühendisleri ve analistleri, başlangıçtan bitişe kadar müşterileriyle birlikte çalışır ve testte en yüksek değeri garanti eder.

X-Ray BT Tarama ve Dijital Radyografi

X-ışını bilgisayarlı tomografi taramasının veya X-ışını CT taramasının tahribatsız muayene alanında çok güçlü bir araç olduğu kanıtlanmıştır.

EUROLAB, malzemelerin ve ürünlerin iç bileşenlerinin son derece ayrıntılı 3D görüntülerini elde etme yeteneğine sahiptir, böylece maliyetli ve zaman alıcı tahribatlı muayene ihtiyacını ortadan kaldırır.

Mevcut olan en güçlü, yüksek çözünürlüklü X-ışını CT sistemlerinden birini kullanmaktayız. Geniş bir 450kV mikrofokus sistemi, büyük nesnelerin (37 inç çapa kadar) son derece yüksek çözünürlükte görüntülenmesini sağlar. Bu sistem, laboratuvarımızın diğer X-ışını özellikleri ve son teknoloji ürünü işleme ve görselleştirme araçlarıyla birleştiğinde, bu teknolojinin birçok farklı endüstriyi kapsayan sayısız sorunu çözmesine olanak tanır.

3D Metroloji Hizmetleri

EUROLAB, geometrik muayene ve tersine mühendislik desteği için 3D metroloji hizmetleri sunmaktadır. Bu özellik, özel kalibre lazer tabanlı bir sistem kullanılarak küçük kalibreli silah fıçılarının ve boru düzeneklerinin son teknoloji ürünü incelemesini içerir. Bu yeni teknoloji, 0.001 ”veya daha iyi çözünürlüklerle iç yüzeyin tamamen izlenebilir boyutsal karakterizasyonunu sağlar. Muayene sadece dakikalar alır ve mevcut eski yöntemlerden çok daha değerli veriler sağlar.

Gun Barrel Eşleme

EUROLAB, endüstri lideri BEMIS ™ (Namlu Erozyonu ve Ölçüm Muayene Sistemi) teknolojisini kullanarak tabanca deliklerinin tahribatsız lazer tabanlı haritalamasını sağlar.

EUROLAB şu anda müşterilere küçük kalibreli silahlar için BEMIS-SC'yi kullanan tarama hizmetleri sunmaktadır. BEMIS-SC 5.56 - 12.7 mm (.22 ila .50-cal.) variller için tasarlanmıştır. Bu teknoloji, namlu erozyonu ve dayanıklılığı, kalite güvencesi ve kontrolü ile namlu sertifikasyonu ve yeniden sertifikasyonu değerlendirmek için kullanılır.

Ürün testiniz hakkında daha fazla bilgi için uzman ekibimize ulaşıp randevu, teklif ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp