Eurolab Misyon ve Vizyon

Misyon ve Vizyon

EUROLAB'ın kendine misyon ve vizyon olarak belirlediği en önemli ilkelerden biri laboratuvar çalışmaları alanında sektörde ilk akla gelen ve ilk tercih edilen firma olurken, rakip kuruluşları önemseyerek ve hep onların önünde olmaya çalışarak her zaman ilk günkü azmini ve kalitesini korumaya çalışmaktır.

Eurolab Misyon ve Vizyon

EUROLAB, çeşitli alanlarda faaliyet gösteren işletmelerin ve kamu ve özel kuruluşların araştırma ve geliştirme çalışmalarında ihtiyaç duydukları test, ölçüm ve analizleri, ileri düzeyde cihazlar ve son teknolojik yöntemlerle karşılamak, eğitimli, deneyimli ve nitelikli çalışanları, altyapısı ve laboratuvar olanakları ile, alanında uluslararası düzeyde kabul gören niteliklere sahip bir laboratuvar olmak hedefindedir.

EUROLAB, Dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve kadrosundaki yönetici ve çalışanların sürekli gelişmelerini hedeflemek, teknik açıdan kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir anlayışa sahip olmak ve müşterilerine bağımsız, tarafsız ve gizlilik prensiplerine bağlı bir anlayış ile hizmet vermek gibi ilkeleri benimser.

Hizmet verdiğimiz kuruluşlara, uygun yöntem, cihaz ve uzman personel ile ve iyi bir mesleki çalışma ve teknik uygulama ile, hızlı, zamanında ve kaliteli ölçüm ve analiz hizmetleri vermek ve bilimde yeni ufuklar açan araştırmalara ve yerli yabancı kuruluşların yürüttüğü projelere destek olmak misyonlarımız arasındadır.

EUROLAB'ın ileriye yönelik vizyonu; yeni teknolojilerin ve bilimsel çalışmaların gelişmesi için yapılan araştırmalara ve çalışmalara olanak tanıyan sürdürülebilir altyapılar kurmak ve bu alanda yerli ve yabancı işbirliğinin kuvvetlenmesine ve bu şekilde ülkemizin rekabet gücünün artmasına ve insan yaşam kalitesinin iyileşmesine katkıda bulunan projelere katılmaktır.

Kurulduğu günden bugüne sektörde saygın bir yer edinen ve müşterilerine hızlı, kaliteli, doğru ve güvenilir sonuçlar sunan firmamız, bundan sonra da aynı anlayış doğrultusundan hizmetlerini vermeyi sürdürecektir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp