Nesnelerin İnterneti Testi

Kablosuz Cihaz Testi

Nesnelerin İnterneti Testi

İnternet inanılmaz bir hızla genişliyor. Akıllı teknolojiler, buzdolaplarından çamaşır makinelerine kadar her şeye eklendikçe, Nesnelerin İnterneti (IoT ) yayılıyor ve test edilmesi gereken birçok detay gerekiyor.

Nesnelerin İnterneti Testi

Yeni teknolojiler yeni zorluklar getirir. Yeni crockpot'unuzun ev kablosuz yönlendiricinize bağlanmak için kablosuz iletişimi olması harika, ancak bağlantı ne kadar iyi? Seramik kap veya metal kasa veya ısıtma elemanları açıkken performansı etkiler mi? Mutfaktaki güveç alanınız TV odasındaki kablosuz yönlendiricinizle etkili bir şekilde iletişim kuramıyorsa, akıllı bir cihaza sahip olmanın anlamı nedir?

Bir üretici olarak, pazara sunmadan önce ürününüzün ve potansiyel tuzakların ne kadar iyi çalıştığını bilmeniz gerekir. Peki, her şeyin müşteriniz için işe yaradığından nasıl emin olabilirsiniz? Diğer ürünlerle birlikte çalışabilirliği test ettiniz mi? Crockpot'unuz örneğin diğer kablosuz yönlendiricilerle konuşabilir mi? Ürününüzün performansı ve çeşitliliği nasıl? Crockpot'um kablosuz yönlendiricimden çok uzaksa ne olur?

EUROLAB, üreticilere Nesnelerin İnterneti / IoT ürünlerinin geliştirilmesi, test edilmesi ve belgelendirilmesinde yardımcı olmak için benzersiz bir konuma sahiptir. Ürününüzün nasıl çalıştığını görmek için ZigBee, Z-Wave, Wi-Fi, Thread ve Bluetooth gibi protokolleri kullanarak çok çeşitli diğer akıllı teknoloji ürünleri ile test edebiliriz.

Müşterilerinizin kendi evlerinde görebilecekleri sorunları ve bunları nasıl ele alabileceğinizi değerlendirmenize yardımcı olmak için RF performansı ve bir arada var olma testi yapabiliriz. Ayrıca, yetkili bir ZigBee sertifikasyon laboratuvarıyız ve özellikle ZigBee cihazlarını doğrulamaya odaklanmış test araçlarımız var.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp