IEEE-802.15.4 Testi

Kablosuz Cihaz Testi

IEEE-802.15.4 Testi

Şirketiniz IEEE-802.15.4 protokol teknolojileriyle mi çalışıyor (ör. ZigBee, ISA 100 Wireless, vb.)? Öyleyse, EUROLAB kablosuz telsizinizin (PHY / MAC katmanları) test edilmesinde size yardımcı olabilir. IEEE-802.215.4, güvenilir, düşük maliyetli, düşük güçlü, kablosuz ağ ürünleri sağlamak için geliştirilmiş bir standarttır.

IEEE-802.15.4 Testi

En kolay ZigBee, ISA 100 Kablosuz, WirelessHART, Thread, 6LowPAN ve MiWi özellikleri için fiziksel (PHY) ve medya erişim kontrolü (MAC) katmanları olarak tanınır.

Tüm ZigBee ürünlerinin uyumlu IEEE-802.15.4 cihazlarına dayanması gerektiğinden, EUROLAB, ZigBee Alliance tarafından 802.15.4 bileşenlerini uyumlu platformlarla kullanılmak üzere yetkilendirme yetkisine sahiptir.

Buna ek olarak, EUROLAB, ISA dahil olmak üzere diğer protokoller için 802.15.4 ürünlerinin test edilmesinde ve hem 2.4GHz hem de Sub-GHz frekanslarında (örneğin, Avrupa için 868MHz ve Kuzey Amerika için 900MHz) deneyime sahiptir. EUROLAB 'taki test ekibi, ZigBee tabanlı 802.15.4 yeterlilik testlerinin yürütülmesine olanak tanıyan bir Tx / Rx analizörü geliştirdi, bu da Thread dahil diğer protokollerle test yapmak için yazılabilir. EUROLAB 'ta IEEE-802.15.4 testini başarıyla geçen tüm telsizler, ZigBee Alliance tarafından ZigBee platformlarında ve son cihazlarda kullanılmak üzere nitelikli olarak tanınır. Test, akıllı şebeke ağları için IEEE-802.15.4g standardında da yapılabilir.

EUROLAB, belgelendirme yeterliliği için cihazların niteliği sırasında IEEE-802.15.4 iletiminin derinlemesine analizini kullanır. PHY katman analizimiz, Hata Vektör Büyüklüğü (EVM), sembol oranı, taşıyıcı doğruluğu vb. Gibi gerekli testleri içerir. 802.15.4 protokolü için doğrudan Protokol Uygulama Uyumluluk Bildirimleri ( PICS), NTS ürününüzün protokol standardına uygunluğu sistematik olarak belirleyebilir. MAC testlerinin oluşturulması için de benzer bir geliştirme yaklaşımı benimsenmiştir. SDL modeli tarafından üretilen Mesaj Dizisi Grafiklerini (MSC) kullanarak EUROLAB mühendisleri, MAC katmanının çerçevelemesini, zamanlamasını, sıralamasını ve diğer tüm yönlerini doğrulayan kapsamlı bir MAC paketi geliştirdiler. Bu çabaların sonucu, cihazlarının IEEE standardına uygunluğu için yeterlilik gerektiren 802.15.4 üreticileri için eksiksiz bir anahtar teslimi yeterlilik çözümüdür.

Buna ek olarak, EUROLAB ZigBee MAC, PHY, ZCP ve profil / uygulama testlerini gerçekleştirir ve başarılı bir şekilde tamamlandığında, ZigBee Alliance'a Yeterlilik Beyanları (IEEE-802.15.4 için) ve Uyumluluk (ZigBee yığını için) sağlar. Test sonuçlarının denetlenmesinden sonra sertifikalandırma. Ayrıca, ürünlerinizi doğrulayabilir ve Thread ve 6LowPAN dahil olmak üzere diğer protokoller için sertifika / doğrulama için göndermek üzere eksiksiz, doğrulanmış sonuçlar sağlayabiliriz. EUROLAB ayrıca kablosuz ürününüzün bir arada varlığını, parazitini ve performansını doğrulamanıza yardımcı olabilir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp