Nükleer Valf Testi

Nükleer Testler

Nükleer Valf Testi

Valf Testi, Mühendislik ve Akış Hizmetleri

Gelişmiş analiz ve test araçlarının benzersiz bir kombinasyonunu kullanan EUROLAB, vana ve aktüatör İşletme ve Bakım zorluklarına entegre çözümler sunar. EUROLAB nükleer valf kalifikasyonu ve yeniden belgelendirmesi konusunda uzman son derece deneyimli bir ekibe sahiptir. deneyimini içermektedir. Bu güçlü yönler, tesis kullanılabilirliğini iyileştirmek, yasal gereklilikleri karşılamak ve işletme ve bakım maliyetlerini azaltmak için eşsiz bir kaynak sağlar.

Nükleer Valf Testi

OEM'ler için tasarım değerlendirmesi ve prototip kalifikasyonundan, hizmette olan vanalar için sorun giderme ve tasarım geliştirmeye kadar kapsamlı bir vana mühendisliği, analiz ve test hizmetleri paketi sunuyoruz. Bağımsız bir laboratuvar olarak EUROLAB, valf performans sorunlarının tarafsız değerlendirmelerini gerçekleştirir. Ayrıca, gerçekçi testlerle desteklenen en son bilgisayarlı analiz araçlarını kullanarak çözümler üretiriz. EUROLAB “hot shop” radyoaktif vanaları değerlendirebilir ve tesis kobalt azaltma programlarını destekleyebilir.

Motorlu vanalar (MOV) için kapsamlı araştırma, mühendislik ve testler de yapabiliriz. Gelişmiş benzerlik analizi ve gruplandırma tekniklerini uygularken ve mevcut endüstri verilerini kullanarak, tesis işletme ve bakım hedeflerini bunun yanında GL 89-10 ve 95-07 gereklilikleri gibi düzenleyici gereksinimleri karşılamanın en ekonomik yolunu sunarız.

EUROLAB aşağıdaki mühendislik hizmetlerini sunar:

 • Tasarım bazında inceleme
 • Kinematik, dinamik ve zayıf halka analizleri
 • Anahtar ayarı belirleme
 • MOV teşhis ve yükseltme hizmetleri
 • Yüksek akışlı su ve buhar testi
 • Hata modu analizi

EUROLAB ile zamandan ve paradan tasarruf sağlayabilirsiniz

EUROLAB'ın kapsamlı vana/aktüatör veritabanı ve derinlemesine saha deneyimi, vana kalifikasyon ihtiyaçlarını karşılama zamanını ve maliyetlerini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Test kapasitelerimiz, 2.900 psi ve 40.000 gpm kapasiteye kadar buhar veya su boşaltma ve akış testlerini içerir. Bu, neredeyse tüm servis vanaları için tesis koşullarının doğru bir şekilde kopyalanmasını sağlar. EUROLAB, rutin olarak emniyet tahliye vanalarının (SRV'ler) ASME kod yeniden belgelendirme testinin yanı sıra MOV'lerin, çek valflerin ve SRV'lerin yüksek akış testini gerçekleştirir.

Geniş kapasiteli tesislerimiz ve kapsamlı, uygulamalı deneyimimiz, aşağıdakiler dahil olmak üzere gereksinimlerinize hızlı ve tarafsız bir yanıt sağlar:

 • Buhar ayar noktası / kaçak testleri
 • Yerinde test hizmetleri
 • Yenileme desteği
 • Valf taşıma ve dekontaj
 • Buhar / su boşaltma testi

Hemen bize ulaşarak uzmanlığımızın bir sonraki test projenizde size nasıl yardımcı olabileceğini detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.