Ağır Araçlar ve Ekipmanlar için EMC Testi

EMC / EMI Testleri

Ağır Araçlar ve Ekipmanlar için EMC Testi

Kamyon, inşaat ve tarım ekipmanları EMC testleri söz konusu olduğunda EUROLAB, ağır vasıta endüstrisinde bileşen veya tüm araçlar için test yapmak üzere eksiksiz bir programa sahiptir.

Ağır Araçlar ve Ekipmanlar için EMC Testi

Kamyon, İnşaat ve Tarım Ekipmanları EMC Testleri

Test yetenekleri, büyük iç mekan RF test odamızdaki tüm araç EMC testine bileşen seviyesini (EMC ve Çevre) içerir.

 • Kamyon - Freightliner, Uluslararası, Mack, Paccar, Volvo
 • İnşaat ve Tarım - Caterpillar, CNH, Deere, Volvo, Komatsu
 • Askeri - AM General, CAT, Oshkosh
 • İtfaiye Araçları ve Acil Durum Araçları - Pierce, E-One, Crash Rescue
 • Avrupa Birliği bileşenlerinin ve tüm araçların “E-işareti” testi
 • Bileşen EMC ve Çevre

Kamyon Endüstrisi Testi

EUROLAB, elektronik alt montajları ve tüm araçları test etmek için Freightliner, International, Mack, Paccar ve Volvo Kuzey Amerika gibi endüstri liderleri tarafından tanınmaktadır. EUROLAB'ın sahip olduğu test cihazları, yüksek RF duyarlılık test seviyeleri ve SAE J1455 yük dökümü, karşılıklı kuplaj ve endüktif anahtarlama dahil olmak üzere bu endüstri için benzersiz gereksinimleri karşılayabilir.

Tarım Endüstrisi Testi

EUROLAB, OEM spesifikasyonlarına göre tarım endüstrisi testlerini destekler. Avrupa Birliği'nin tarım ve ormancılık makinelerine ve elektronik alt montajlara uygunluğu için EN 14982'de belirtilen tüm testleri gerçekleştiriyoruz. Bu cihazlar için üretici, 2004/108 / EC ve CE işaretini EMC yönergesine uygun olarak kendi kendine beyan edebilir. Benzer şekilde, tarım traktörleri için EUROLAB 2009/64 / EC ve 2000/2 / EC “e” işaretleme gerekliliklerine ve UNECE Reg 10.5 için E-işaretine uygun olarak testi tamamlayabilir.

İnşaat Sektörü Testi

EUROLAB, aşağıdaki özelliklere göre test gerçekleştirme yeteneklerine sahiptir:

 • Caterpillar EC-1 ve EC-42
 • Kılıf New Holland ENS0310
 • John Deere 53.3

Deniz Araçları Testi

EUROLAB, elektronik alt montajların, motorların ve teknelerin test edilmesinde Caterpillar (EC-29), Cummins (CES 14293), Mercury Marine ve Bombardier (OMC) gibi endüstri liderleri tarafından tanınmaktadır. EUROLAB test cihazları, deniz elektroniği endüstrisinin gerektirdiği ESD, Dalgalanma, EFT, RF iletimli Bağışıklık ve diğer IEC 61000-xx serisi testleri ile birlikte yüksek RF duyarlılık test seviyeleri de dahil olmak üzere bu endüstri için benzersiz gereksinimleri karşılayabilir.

Tüm Araç Testi

EUROLAB, ülkedeki en büyük ve en esnek üçüncü taraf RF korumalı odalara sahiptir. Uzun yıllara dayanan araç ve büyük sistem deneyimleri ile tesislerimizi, test programlarımızı ve ekipmanlarımızı her şekilde yapılandırabiliriz. EUROLAB ayrıca araç ve makine testi için tasarlanmış iki ALSE'ye (Emici Astarlı Korumalı Muhafazalar) sahiptir.

RM # 22: Bu oda, 16 ”x 16” kapı ile 70 ”x 33” x 18 ”(l x w x h) boyutlarına sahiptir. Bu oda, Sınıf 8 Kamyonlar, İtfaiye Araçları, Traktörler, Biçerdöverler, Seçiciler, İnşaat ve Ormancılık Ekipmanları, Tekneler ve Hafriyat makineleri gibi daha büyük araçlar için tasarlanmıştır.

RM # 23: Bu oda, 11 ”x 9” (g x h) kapılı 31 ”x 23” x 18 ”(l x g x y) boyutlarına sahiptir. Bu oda Skid Steers, Küçük Çiftlik Ekipmanları, Çim Traktörleri, Motosikletler, Motorlar, Dıştan Takma Motorlar, ATV'ler gibi daha küçük araçlar için kullanılır.

Her iki araç test odası şunları kullanır:

 • Düşük RF ortamlı 3 metrelik CISPR 12 ve SAE J551 emisyon ölçümü
 • 10 kHz-18GHz'den + 200V / m'de alan kuvvetleri
 • Aracın fiziksel bağlantısı olmadan motor egzozunu çıkaracak kadar güçlü motor egzoz havalandırma sistemleri
 • Çok kameralı video izleme sistemi

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.