HERO Testi

EMC / EMI Testleri

HERO Testi

MIL-STD-464, havada ve denizde, uzayda ve yer savunma sistemlerinde kullanılan donanımlar ve ilgili ekipmanların elektromanyetik uyumluluğu için asgari kabul edilebilir standartlar belirler. Bu cihazların içerdiği ateşleme devreleri, elektromanyetik ortamlara doğal olarak duyarlıdır. Test, normalde meydana gelen EMR 'ye maruz kalma ile ilişkili risklerin yönetilmesi için önemlidir.

HERO Testi

MIL-STD-464 ile uyumluluk, bir sistemin tüm yönlerinin yaşam döngülerinin her aşamasında elektromanyetik olarak uyumlu olduğunu göstermeyi gerektirir. Buna depolama, nakliye ve bakımın yanı sıra normal hizmet içi işletimde dahildir.

MIL-STD-464 sertifikası tipik olarak yüksek kontrollü, yarı yankısız odalarda EMC / EMI testi ile elde edilir. EUROLAB bu tür testlerde öncü olmuştur. Yasal gereksinimlerinizi karşılamak ve ürününüzü pazara sunmak için eksiksiz anahtar teslim çözümler sunuyoruz.

HERO Testleri

HERO(Elektromanyetik Radyasyonun Yönetmelik Tehlikesi) testi, MIL-STD-464 uyumluluğunun elde edilmesinde önemli bir bileşendir. Bu, test yönteminin ünitenin köprü teline indüklenen akımı ölçmesini ve ölçümleri köprü telinin önceden belirlenmiş ortalama ateşsiz akımıyla (MNFC) karşılaştırmasını gerektirir.

HERO Test İmkanları

HERO testi, EMC, EMI ve ESD mühendislik hizmetleri için en uygun tesislerden birinde, MA test laboratuvarında gerçekleştirilir. HERO testi, kabul edilebilir güvenlik ve güvenilirlik sınırlarının karşılandığını doğrulamak için bir EED'nin yüksek seviyelerde elektromanyetik radyasyona yanıtının izlenmesini içerir. Tesisimiz Sınıf 1.4 patlayıcılarla başa çıkmak için donatılmıştır ve çok çeşitli ebatlardaki mühimmatı test etmek için altı adet elektrikle korunan odaya sahiptir.

HERO'nun MIL-STD-464 standartlarına göre test edilmesinde öncü olan ÊUROLAB, özelleştirilmiş izleme ve değerlendirme yöntemleri geliştirme konusunda uzun bir geçmişe sahiptir.,

Uzmanlığımız, tüm spesifikasyonlardaki EED cihazlarının tüm uyumluluk gereksinimlerini karşılamasını ve aşmasını sağlayabilir.

Komple Proje Yönetimi Çözümleri

EUROLAB, MIL-STD-464 ve TOP 1-2-511 ve MIL-HDBK-240 gibi diğer ilgili standartlarla uyumluluğu yönetmenize yardımcı olan kapsamlı HERO test çözümleri sunar. Bir ordnance cihazının güvenli bir şekilde ele alınabileceği maksimum maruz kalma seviyelerini belirlemek için özel ekstrapolasyon çalışma sayfaları ve diğer modelleme algoritmaları kullanırız.

HERO testi ile ilgili, mühendislerimizden biriyle konuşmak için doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.