Koruyucu Etkinliği Testi

Elektromanyetik ve Elektriksel Testler

Koruyucu Etkinliği Testi

EUROLAB, ekranlama verimliliğini (SE) test etmek için gelişmiş bir şirket içi yankılanma (mod karıştırmalı) odası kullanan birkaç laboratuvardan biridir.

Koruyucu Etkinliği Testi

EUROLAB, ürününüzün ekranlama verimliliğini ölçmek için ses mühendisliği ölçüm tekniklerini kolayca geliştirebilir. Sürecimiz, doğru ve tekrarlanabilir test sonuçlarını sağlamak için kullanılan ayrıntılı SE test planları oluşturmayı içerir.

EUROLAB, müşterilerimize değerlendirmenin malzemenin elektriksel zayıflama performansını yansıttığını garanti etmek için uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Çoğu zaman, test raporumuz, bağımsız test laboratuvarı sonuçlarının test edilen malzemenin elektriksel performansını doğruladığı müşterinin son kullanıcı sözleşme gereksinimi için destekleyici belgeler haline gelir.

EUROLAB Laboratuvarları, standartlaştırılmış SE test yöntemlerini kullanabilir veya değerlendirmeye prosedür kılavuzları olarak IEEE-299 veya ASTM E 1851 veya MIL-STD-285 gibi standartları kullanabilir.

EUROLAB ayrıca bu askeri standartlara karşı koruyucu etkinliği test eder:

  • MIL-DTL-83526
  • MIL-PRF-28876
  • MIL-PRF-85045

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp