Hidrolik Temizlik Testleri

Hassas Temizlik Testleri

Hidrolik Temizlik Testleri

Havacılık: Hidrolik Temizleme

Hidrolik havacılık bileşenleri, kritik performans faktörlerini etkileyebilecek parçacıkların, oksidasyonun ve diğer kalıntıların birikmesini önlemek için özel dikkat gerektirir. Düzenli hidrolik temizlik, devam eden bakımın gerekli bir parçasıdır ve onarım veya kurulum yapılırken de yapılmalıdır.

Hidrolik Temizlik Testleri

EUROLAB, gerekli havacılık bileşenleri için yüksek kontrollü hidrolik temizlik hizmetleri sunar. Ayrıca, paslanmaz çelik, alüminyum, titanyum, berilyum ve kompozit bileşenler üzerindeki kalıntıların kimyasal yapısını belirleyen parçacık analizinin yanı sıra hidrolik ekipmanınızın performansını etkileyebilecek çeşitli faktörleri belirlemek için sıvı testi de yapabiliriz.

Hidrolik Bileşenlerin Hassas Temizliği ve Testi

Sınıf 10.000 temiz odamızda hidrolik bileşenlerin ve montajların temizliğini ve analizini yaparız. Yeteneklerimiz arasında sulu deterjanlar, çeşitli uyumlu çözücüler veya sistem hidrolik test sıvıları kullanılarak temizlik, bileşenlerin veya montajların DI (Deiyonize) su veya hidrolik sıvı kullanılarak 50.000 psi (345.000 kPa) ve kanıtlama basıncı ve sızdırmazlık testi kullanılarak 20.000 psi (138.000 kPa) GN2 elde etmek mevcuttur. Temizlenmiş ve test edilmiş donanım, hidrolik sıvısında muhafaza edilebilir ve sızdırmaz hale getirilebilir veya azotla temizlenmiş zarflara paketlenebilir. EUROLAB 'ın hidrolik servis için işlediği parçalardan bazıları valfler, regülatörler, akümülatörler, pistonlar, aktüatörler, dönüştürücüler, boru ve boru tesisatı, kontrol ve dağıtım manifoldları, servolar ve depolama tanklarını içerir.

Hidrolik Sistemlerin Yerinde Hassas Temizliği ve Testi

EUROLAB, yerinde hidrolik ve madeni yağ sistemleri ve bileşenleri temizliği için uzman servis sağlar. İster yeni bir inşaattan sonra, ister mevcut bir sistemin modifikasyonu sırasında ya da sadece önleyici bakımda olsun, iç borulardan ve dönen makinelerden aşındırıcı kirlenmenin giderilmesi ekipman ömrünü uzatır ve erken arızaları önler. En son teknolojiye sahip yüksek kapasiteli pompalar ve mikron altı filtrasyon kullanılarak, engellenen deterjanları, sitrik veya fosforik asidi, çözücüleri veya hidrolik sıvı veya yağlama yağını, ekipmanı çalışma sıcaklığında, basıncında ve akış hızında komple bir sistemde dolaşımdan arındırır.

Sahadaki tipik hizmet alanları arasında enerji üretim tesislerindeki hidrolik veya madeni yağ sistemleri, fabrikalar, çelik fabrikaları, madencilik işlemleri, fırlatma aracı yer destek ekipmanları, gıda işleme tesisleri ve hatta eğlence parkları bulunmaktadır. Tam bir temizlik, pasivasyon ve testlerin yanı sıra, aşındırıcı partikülleri giderir, tanklarda, akümülatörlerde, varillerde veya komple sistemlerde mevcut yağlama yağını veya hidrolik sıvılarını parlatabiliriz.

Hidrolik temizlik, havacılık ve uzay sanayi müşterilerimize sunduğumuz birçok hizmetten sadece biridir. EUROLAB 'ın sizin için temizlik ve testi yönetmesine izin vererek, başka bir projeyi yönetmek zorunda kalmadan sertifikalı temiz, işlevsel olarak test edilmiş bir sistem alırsınız. 

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.