Arena Testleri

Balistik MIL-SPEC Testleri

Arena Testleri

Ölümcüllük Testi, Arena Testi, Patlama Testi

Gelişmiş savaş başlıklarının ölümcül etkililiğini değerlendirmek için, bir savaş başlığının parça kütle ve hız dağılımlarının yanı sıra yüksek basınçlı uzamsal dağılım dağılımını doğru bir şekilde karakterize etmek gerekir.

Arena Testleri

Gelişmiş savaş başlıklarının ölümcül etkinlik değerlendirmesi, savaş başlığının parça kütlesi ve hız dağılımlarının ve yüksek basınç uzamsal uzamsal dağılımın doğru bir şekilde karakterize edilmesini gerektirir.

EUROLAB test tesisinde uzmanlar IAW ITOP 4-2-813 ve FM 101-51-3 için kapsamlı savaş başlığı arena testleri yaparlar. Mühendislerimiz saniyede 100.000 kareyi kaydeden yüksek hızlı dijital video kamera sistemleri kullanıyor ve 150 psi 'ye kadar ölçüm yapan aşırı basınç göstergelerini patlatırlar. Testler sırasında, boyut, şekil, veri toplama ortamı ve yerleşimi ve Z-Data raporlarının oluşturulması da dahil olmak üzere çeşitli alanları uyarlayabiliriz.

EUROLAB ekiplerinin test sırasında kullandığı özel arena unsurları arasında:

  • Uçak Bileşenleri - Kokpit, Gövde, Kanat ve Kuyruk Bölümleri
  • Ticari veya Askeri Araçlar - Van, Kamyon, Sedan
  • Zırh Malzemeleri - Yapısal Elemanlar, Paneller
  • Mankenler - Kontrplak, Enstrümanlı

EUROLAB 'ta Güvenilir Arena ve Patlatma Testi

EUROLAB, Cirit, Hydra, Claymore Madeni ve daha birçok askeri program ve sistem için tam destek sunar. Savunma endüstrisine test etme ve uyumluluk yardımı sağlama konusunda uzun bir geçmişe sahibiz ve MIL-STD-810, MIL-STD-2105 ve diğer ilgili yasal yönergelere sertifika almanıza yardımcı olabiliriz.

Savunma endüstrisi için yıkıcı testler yapma konusunda uzun yıllar deneyim biriktiren EUROLAB zırh ve zırh sistemleri geliştiricilerinin bazılarına IED ve mayın patlama testi hizmetleri verdi. Camden Operasyon Bölümü, zırh üreticilerine ve geliştiricilerine, mevcut ve yeni zırh tasarımlarının doğaçlama patlayıcı cihazlara ve mayın patlama tehditlerine karşı performansını doğru bir şekilde değerlendirmelerine yardımcı olur.

Malzeme Testinin Güvenli, Uzaktan İzlenmesi

EUROLAB bünyesinde, lazer güdümlü bir evrensel alıcıyı veya bir .22 parçalama varilini uzaktan çalıştırabilen pnömatik bir tetik cihazı bulunan tam korumalı bir görüntüleme odası bulunmaktadır. Bu, mühendislerimizin çeşitli test örneklerini desteklemek ve hassas çevresel kontrolleri korumak için armatürleri gerektiği gibi ayarlamasına olanak tanır.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.