MIL-S-901D Şok Testi

Balistik MIL-SPEC Testleri

MIL-S-901D Şok Testi

EUROLAB laboratuvar MIL-S-901D standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu spesifikasyon, denizaltı basınçlı tekne geçişleri hariç, gemi üstü makine, ekipman, sistem ve yapılar için şok testi gereksinimlerini kapsar.

MIL-S-901D Şok Testi

Bu gerekliliklerin amacı, gemideki teçhizatların, nükleer veya konvansiyonel silahların etkileri nedeniyle savaş sırasında hizmet sırasında maruz kalınabilecek şok yüklemelerine dayanma kabiliyetini doğrulamaktır.

Bu şartname, donanma departmanı tarafından kullanım için onaylanmıştır ve savunma bakanlığının tüm departmanları ve ajansları tarafından kullanılabilir.

Test edilecek öğeler, belirtildiği gibi aşağıdaki derecelerden birine göre sınıflandırılacaktır:

  • A Derecesi: A Derecesi öğeler, geminin güvenliği ve sürekli savaş kabiliyeti için gerekli olan öğelerdir;
  • B Derecesi: Derece B kalemler, çalışması geminin güvenliği ve muharebe kabiliyeti için elzem olmayan ancak şoka maruz kalmanın bir sonucu olarak personel, A dereceli kalemler veya bir bütün olarak gemi için tehlike oluşturabilecek nesnelerdir.

EUROLAB, üreticilere MIL-S-901D test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.