Patlayıcı Testleri

Balistik MIL-SPEC Testleri

Patlayıcı Testleri

EUROLAB, zırh testi, patlayıcı testi ve daha fazlası dahil olmak üzere mühimmat ve mühimmat ile ilgili analizler için güvenli ve uygun maliyetli bir ortam sağlamak üzere baştan sona tasarlanmış çok disiplinli bir test tesisidir.

Patlayıcı Testleri

Test merkezimiz, büyük kalibre mühimmat için 3000 metrelik bir tesis, omuzla ateşlenen bir roket menzili ve birkaç küçük test alanı da dahil olmak üzere bir dizi atış menziline sahiptir. 1000 lbs 'ye kadar konut ve testler için özel binalar mevcuttur. Ayrıca, her boyutta mühimmat içerebilir kapasitede alanlar mevcuttur.

Ulusal Teknik Sistemler, savunma müteahhitlerinin ve gelişmiş patlayıcı test ihtiyaçları olan diğer işletmelerin ortağı olarak uzun bir geçmişe sahiptir. Cirit, Hydra ve daha pek çok askeri programı desteklemekteyiz. EUROLAB, ülke çapındaki diğer birçok test alanımızla birlikte, sertifika yönetimi ve ön uygunluk programları sağlayabilen ISO 17025 onaylı bir tesistir. MIL-STD-810, 202, RTCA / D0-160 'a dekompresyon testi yapabilir ve testi sahip olabileceğiniz herhangi bir özel ihtiyaca göre uyarlayabiliriz.

Genellikle, bu programlı ve düzenleyici gereklilikleri karşılamak, patlayıcı testlerden daha fazlasını içerir. Tesislerimiz, çevre simülasyonu, dinamikler ve mekanik testler ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli diğer hizmetleri sağlamak için donatılmıştır. Gereksinimlerinizi belirlemek ve bunların karşılanmasını sağlayan kapsamlı bir program geliştirmek için sizinle birlikte çalışırız.

EUROLAB, uzun bir süredir savunma ve havacılık müteahhitlerinin daha güvenli, daha akıllı sistemler ve ekipmanlar geliştirmelerine yardımcı olmaktadır. Patlama testlerimiz ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.