Patlayıcı Atmosfer Testi

Çevresel Testler

Patlayıcı Atmosfer Testi

Patlayıcı atmosfer testi için öncelikle şu sorulara yanıt aranması gerekmektedir; ürününüz ateşleme oluşturmadan ve patlamaya neden olmadan yüksek derecede uçucu bir ortamda çalışacak mı? Patlayıcı atmosfer testi motorlar, aydınlatma sistemleri, sintine pompaları, uçak bileşenleri, elektronikler ve diğer sistemler hakkında hayati bilgiler ve veriler sağlar.

Patlayıcı Atmosfer Testi

Patlayıcı atmosfer testi, bir ürünün tutuşmaya ve patlamaya neden olmadan yakıtla kontamine olmuş, yüksek derecede uçucu bir ortamda düzgün çalışıp çalışamayacağını belirler. Ateşleme nedenleri, pille çalışan ekipmandaki küçük elektrik arklarından, kapalı, kapalı birimlerin yüzeylerindeki sıcak noktalara, diğer mekanik kaynaklardan gelen kıvılcımlara kadar değişir.

EUROLAB, ABD ve Avrupa güvenlik standartlarını karşılamak için askeri, ticari uçaklar, havacılık, otomotiv ve ameliyathane ekipmanları için kapsamlı patlayıcı atmosfer testleri sağlar. Tam hizmetli patlayıcı atmosfer test tesisimiz, hidrokarbon n-hekzan, propan, hidrojen gazı ve / veya jet uçak yakıtı kullanarak yakıt ve buhar karışımları sağlama yeteneğine sahiptir. Uçak ve uzay uygulamaları için, odaları 30.00080 m'ye (100.000 ft) kadar olan irtifaları simüle eder ve + 150 ° C'ye (+ 300 ° F) kadar sıcaklıklar sağlayabilir.

Uzman ekibimizin patlayıcı atmosfer testi ihtiyaçlarınızı karşılamanıza nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilir ve her türlü soru ve sorunlarınız için yardım alabilirsiniz.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.