Su Testi

Çevresel Testler

Su Testi

EUROLAB, içme suyu, yeraltı suları, yüzey suları ve atık su testleri için tam test olanakları sağlar. İçme suyu sistemlerini, saha iyileştirmesini, çalışmaları, rutin izleme veya bireysel projeleri test etmek için analitik sonuçlar ve gerekli akreditasyonu sağlıyoruz.

Su Testi

Su testi, kamu ve çevre güvenliğinin önemli bir unsurudur ve katı düzenleyici koşulların gerektirdiği bir gereksinimdir.

Su analizi yaparak, sadece halk sağlığı üzerinde değil, çevre için de riski ve potansiyel olarak zararlı etkiyi en aza indirebilirsiniz.

Yasal ve düzenleyici sorumlulukları yerine getirmenize ve testlerin bütçede, ilk seferde ve sonuçların mümkün olduğunca çabuk üretilmesini sağlamanıza yardımcı olmak için risk yönetimi hizmetleri ile destekliyoruz.

Su analiz hizmetlerimiz

Sıkı bir kalite sistemi kullanan su test laboratuvarlarımız, kamu güvenliği için su kalitesini sağlamak amacıyla içme suyu dağıtımı için eksiksiz çözümler sunmaktadır.

Atık su deşarjının gerekli yönergelere uygun olduğunu ve çevresel kirlenmeye katkıda bulunmadığını akılda tutmak için, sularını ham halde veya arıtmadan sonra düzenleyerek onay gerektiren atıksu tesislerini destekliyoruz.

Tarımsal sular hayvancılık tüketim güvenliği, kontaminasyon ve ayrıca herbisitlerden veya böcek ilaçlarından ve sulama uygunluğundan test edilir.

Su test hizmetlerimiz yeraltı sularına ve yüzey sularına kadar uzanmaktadır. Bunları, çöp sahaları ve akış yukarı, orta akış ve akış aşağı enerji üretimi için rutin izleme olarak kontaminasyon açısından test ediyoruz. Ayrıca, varlıklarınız üzerindeki sulardan kaynaklanan kimyasal parametreler ve kirleticiler analizlerimizle korozyonun yıkıcı etkilerini önleyen proaktif çözümler de sunuyoruz.

Yüzlerce yönetmelik karşısında, EUROLAB'ın uzmanları uyumluluk yolunda ilerlemenize ve hassas ihtiyaçlarınızı karşılayan özel izleme ve su analizi programlarını tartışmanıza ve geliştirmenize yardımcı olmak için hazırdır. Ayrıntılı analizlere aktif olarak yardımcı oluyoruz, örnek kapsayıcılar sağlıyoruz ve kılavuz raporlama sağlıyoruz.

Bilim adamlarımız bir dizi analitik laboratuvar hizmetinde deneyimlidir ve endüstrinizle ilgili tüm düzenlemeleri karşılamanıza yardımcı olan doğru ve güvenilir sonuçlar sunmak için ileri teknolojiyi uygulamak konusunda yeterlidir.

Su analiz hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek veya uzmanlarımızdan biriyle konuşmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.