Toprak Testi

Çevresel Testler

Toprak Testi

EUROLAB'ın çevresel test laboratuvarları, mevzuat gereksinimlerini karşılamalarına yardımcı olmak için çeşitli petrol ve gaz, endüstriyel, ticari, tarım, devlet ve özel müşteriler için toprağın doğru ve güvenilir analizini sağlar. Uzman ekibimiz, kapsamlı bir toprak analizi yelpazesi sunmak için en son teknolojileri kullanır.

Toprak Testi

Kapsamlı toprak test hizmetleri

Testten önce laboratuvarda sızıntı suyu hazırlayarak toprakları, çökeltileri ve atıkları ve bu matrislerin çözünür fraksiyonlarını analiz ediyoruz. Sonuçlar genellikle üretim, madencilik, taşocakçılığı veya sondaj gibi işlemlerden kaynaklanan atıklar dahil olmak üzere yeşil veya kahverengi alanlardaki besin maddelerinin ve kontaminasyon seviyelerini araştırmak için kullanılır.

Uçucu ve yarı uçucu organik bileşikler, metaller, petrol ve yağ türevi bileşikler, inorganikler ve asbest dahil olmak üzere tüm analiz spektrumu için güvenilir veriler sağlamak üzere müşterilerimizle işbirliği içinde çalışıyoruz.

Toprak testi uzmanlarımız etkili toprak örnekleme ve işleme tekniklerine duyulan ihtiyacı anlar ve çevresel örnekleme için en iyi uygulamalar ve çeşitli test yöntemleri hakkında önerilerde bulunur.

Çevresel toprak testlerine ek olarak, bazı laboratuvarlarımız, toprak verimliliği, besin içeriği ve potansiyel olarak zararlı organizmaların varlığını anlayarak maksimum mahsul kalitesi ve geliri elde etmek için tarımsal müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

Laboratuvarlarımız, müşterilerimizin doğru ve güvenilir test sonuçlarına tam güven duymalarını sağlamak için uluslararası ISO / IEC 17025 standardına göre akredite edilmiştir.

Alberta Enerji Kaynakları Koruma Kurulu (ERCB) Direktifleri, ABD Çevre Koruma Ajansı (ABD EPA) ve Birleşik Devletler de dahil olmak üzere çeşitli uluslararası ve ulusal olarak tanınan çevre derneklerine ve düzenleyici kurumlara / standartlara uygun olarak çeşitli akreditasyonlar taşır ve testler yaparız.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.