ANSI ISEA Z89.1 Endüstriyel Kafa Koruması için Standart Test

Baş Koruma Ekipmanı Testleri

ANSI ISEA Z89.1 Endüstriyel Kafa Koruması için Standart Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ANSI ISEA Z89.1 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, yaygın olarak baretler olarak bilinen endüstriyel kasklar için performans ve test gereksinimleri sağlar. Karşılaşılan tehlikenin türüne bağlı olarak koruyucu kask çeşitlerini ve sınıflarını belirler.

ANSI ISEA Z89.1 Endüstriyel Kafa Koruması için Standart Test

Yanal darbelere veya yalnızca üstten darbelere karşı koruma sağlamak üzere tasarlanmış kasklar için spesifikasyonları içerir ve işverenlere ve kullanıcılara kendi özel iş yerlerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan kaskı belirleme esnekliği verir.

ANSI ISEA Z89.1, ISEA'nın Baş Koruma Grubu üyeleri tarafından ANSI Z89.1'in revizyonu olarak hazırlanmış ve kullanıcılar, devlet kurumları ve güvenlik uzmanlarından oluşan bir konsensüs inceleme paneli tarafından onaylanmıştır.

Bu standardın gerekliliklerini karşılayan endüstriyel baş koruyucu baretler, üst koruma için Tip I veya yan darbe koruması için Tip II olarak sınıflandırılır. Her iki tip de darbe zayıflaması ve penetrasyon direnci için test edilmiştir. Tip II kask performans gereksinimleri, önden, arkadan ve yanlardan ve ayrıca üstten gelen darbelerden kaynaklanan darbe enerjisi zayıflaması kriterlerini içerir; merkez dışı penetrasyon direnci ve çene kayışı tutma.

EUROLAB, üreticilere ANSI ISEA Z89.1 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.