Basınç Darbe Testi

Dinamik Testleri

Basınç Darbe Testi

Hidrolik sistemler arazi ve arazi araçlarında, uçaklarda, ağır ekipmanlarda ve diğer birçok makine ve cihazda bulunabilir. Hidrolik sistemdeki hortumların ve diğer aşınma parçalarının ömrünü doğru bir şekilde tahmin edebilmek, hem uygun servis aralıklarını belirlemek hem de sorumluluğunuzu azaltmak için kritik öneme sahiptir.

Basınç Darbe Testi

Tekrarlanan basınç testi, hidrolik sistemlerin strese nasıl dayanacağını belirlemenin en iyi yoludur. Hortumları ve diğer esnek bileşenleri tipik çalışma yüklerinin ötesindeki basınçlarda test ederek, ürününüz piyasaya çıkmadan önce düzeltilmesi gereken olası kusurları tespit ederken, bakım gereksinimlerinin daha net bir resmini elde edebiliriz.

EUROLAB, çeşitli servo-hidrolik ekipman türleri üzerinde basınç darbe testi gerçekleştirir. Bu test işlemi, belirtilen bir titreşim yükü sağlarken basınçlı hidrolik sıvının test numunesi içinden akmasını içerir. Genellikle iniş takımı aktüatörleri gibi uçak bileşenlerinde gerçekleştirilen bu son derece özel test şekli, EUROLAB 'ın dinamik test yeteneklerinin güçlü yönlerinden biridir.

EUROLAB 'ta Basınç Testi

ÊUROLAB, ülkenin en donanımlı test laboratuarlarından biridir ve çok çeşitli analitik ve simülasyon hizmetleri sunmaktadır. Şirket içi mühendislerimiz, günümüz imalatçılarının gerektirdiği titiz standartlara göre basınç muayeneleri ve diğer hizmetleri yapabilir. Test kurulumumuz, akış, kuvvet, tork ve gerinimi ölçmenin yanı sıra doğru basınç test hizmetleri gerçekleştirmek için yapılandırılabilen lineer ve döner servo-hidrolik aktüatörlerden oluşur.

30.000 Hz'de 8000 psi'ye kadar basınç testi veya 30.000 psi'ye kadar statik test sağlamak için tam donanımlıyız. Uzay ve savunma endüstrilerindeki müşteriler tarafından sıklıkla ihtiyaç duyulanlar gibi daha karmaşık test projeleri için ekibimiz gerektiğinde ekipman ve test fikstürlerini özel olarak üretebilir.

EUROLAB, Laboratuvar Akreditasyon Derneği (A2LA) tarafından ISO 17025 standartlarına göre akredite edilmiştir. Tüm basınç testi ihtiyaçlarınız için eksiksiz anahtar teslimi çözümler sunuyoruz ve ayrıca kaçak tespiti, tork döngüsü, dinamometre testi ve daha fazlası dahil olmak üzere ilgili mekanik ve sıvı dinamiği analizlerini de yapabiliriz. Tam hizmet listemiz hakkında daha fazla bilgi için doğrudan ofisimizle iletişime geçin.

Ülke genelinde bir laboratuvar ağıyla, müşterilerimizin daha iyi, daha güvenli ve daha verimli ürünler geliştirmek için ihtiyaç duydukları verileri toplamalarına yardımcı olma konusunda uzmanız. Savunma, havacılık ve otomotiv endüstrilerinin bir ortağı olarak hizmetlerimiz, ilgili tüm düzenleyici standartlara uymanın önemli bir parçasıdır. Basınç testine ek olarak, hidrolik temizlik ve onarım, çevre simülasyonu ve çok çeşitli diğer hizmetler de sağlayabiliriz. Sizin için neler yapabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.