Dinanometre Testi

Dinamik Testleri

Dinanometre Testi

Dinamometre testi, otomotiv aktarma organları bileşenlerinin performansını ve dayanıklılığını ölçmek için endüstri standardı olmaya devam etmektedir. Birçok tesis dinamo testi sunar, ancak pazara yeni bir ürün getirmek için özellikle otomotiv, havacılık, savunma ve diğer sektörlerde ileri mühendislik uzmanlığı gerekmektedir.

Dinanometre Testi

İtibarımız, makul bir fiyata doğru test ve veri toplama sağlama yeteneğimiz üzerine inşa edilmiştir. Aktarma organları dinamometresi testlerinin yanı sıra, bir dizi ek hizmet sunuyoruz. Tüm test ve simülasyon / analiz ihtiyaçlarınız için EUROLAB 'a güvenebilirsiniz.

EUROLAB Dinamometre Testi

Dinamometre laboratuvarı, 5HP 'den 600HP 'ye kadar 20 'den fazla büyük dinamoya sahiptir. EUROLAB, özel müşteri gereksinimlerini karşılamak için uyarlanmış enstrümantasyon ve kontrol ekipmanı ile entegre test armatürleri, kulaklıklar ve aktarma organlarının tasarımı ve inşasında uzmanlaşmıştır.

EUROLAB 'ın dinamometre test uzmanlığı, bir aracın aktarma organlarının neredeyse her yönünü kapsar: şanzımanlar, transakslar, transfer kutuları, arka akslar, U-mafsallar, yarım şaftlar ve komple aktarma organları sistemleri. Yenilikçi stand-by koşullandırma, dönen herhangi bir bileşende sıcak, soğuk ve özel ortamlar oluşturabilir. Eşsiz bir test, sıcak, soğuk, tuz / kum bulamacı, tork ve hıza destek sağlarken, kızılötesi kameralarla yatak sıcaklıklarını izler. Aksesuar tahrik bileşenleri, eş zamanlı performans testi ile yüksek devir (9.000 dev / dak'ya kadar), tuz, sıcak, soğuğa maruz kalabilir.

Yetkinlik özellikleri şunları içerir:

  • 15.000 dev / dak'ya kadar hızlarda izleme ve emme ve 6.000 ft-lb'nin üzerinde tork
    Dönen makine analizi ile birlikte şanzımanlar, PTU'lar, dişli kutuları, akslar, tahrik milleri için tork / hız profili, geri sürüş ve vites değiştirme özelliği ile otomatik kontrol, izleme ve veri toplama.
  • Dişli göbekler, iğler, CV derzleri üzerindeki dönen bileşenlere dinamik eksenel ve / veya radyal yükün eşzamanlı uygulanması.
  • Motorlar, alternatörler, U-mafsallar ve rulmanlar üzerindeki sıcaklık, bulamaç ve tuz spreyi dahil dönen bileşenlere çevresel maruziyet.

Hibrit ve Elektrikli Araç Testleri

EUROLAB, hibrid, elektrikli ve alternatif yakıt hücreli araç bileşenlerinin test ve sertifikasyonuna yönelik artan ihtiyacı karşılamak için performanslarını ve verimliliklerini doğru bir şekilde değerlendirmek için gerekli ekipmanlara yatırım yapmıştır.

EV dinamometresi testinin yanı sıra, tüm araç güç aktarma organları, yapısal ve elektrik sistemi bileşenleri için mekanik stres ve çevre testi yapmak için donatılmıştır.

Dinanometre testine ek olarak, ekibimiz bir aracın kullanım sırasında karşılaşabileceği çok çeşitli koşulları doğru bir şekilde kopyalayan mekanik ve akışkan dinamiği analizleri, elektronik ölçüm ve test ve çevre simülasyonları yapabilir.

EUROLAB, Amerikan Laboratuvar Akreditasyon Birliği (A2LA) tarafından bağımsız olarak akredite edilmiş ISO 17025 uyumlu bir tesistir. Sonuç olarak, çok çeşitli ulusal ve uluslararası yasal standartlar için sertifika ve ön uyum yönetimi sağlayabiliriz. Otomotiv test gereksinimlerinizi tartışmak için bugün EUROLAB ile iletişime geçin.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.