21 CFR Part 211 Bitmiş İlaçlar için Mevcut İyi üretim Uygulaması için Standart Test Yöntemi

Ambalaj Testleri

21 CFR Part 211 Bitmiş İlaçlar için Mevcut İyi üretim Uygulaması için Standart Test Yöntemi

EUROLAB laboratuvar 21 CFR Part 211 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bitmiş ilaç ürünleri için minimum GMP gerekliliklerini özetlemektedir. Bölüm 211 ayrıca personel, tesisler ve ekipman, üretim süreçleri, stabilite testleri ve etiketleme dahil olmak üzere çeşitli diğer alanları da kapsar.

21 CFR Part 211 Bitmiş İlaçlar için Mevcut İyi üretim Uygulaması için Standart Test Yöntemi

İlaç için 21 CFR yönergesine uygunluk, ilaç ürünlerinin güvenlik, kalite, güç ve saflık gereksinimlerini karşılamasını sağlamak için farklı GMP işlevlerinin etkin bir şekilde yönetilmesini gerektirir.

Kalite ve üretim yönetimini otomatikleştirmek, ilaç firmalarının ilaç ürünü geliştirmenin tüm yönlerini işbirliği içinde yönetmesinin en etkili yoludur.

Bir ilaç ürününün imalatında, işlenmesinde, paketlenmesinde veya muhafazasında kullanılan herhangi bir bina veya bina, temizlik, bakım ve uygun işlemleri kolaylaştıracak uygun büyüklükte, yapıda ve yerde olacaktır.

Bu tür herhangi bir bina, farklı bileşenler, ilaç ürün kapları, kapaklar, etiketleme, işlem içi malzemeler veya ilaç ürünleri arasında karışmaları önlemek ve kontaminasyonu önlemek için ekipman ve malzemelerin düzenli olarak yerleştirilmesi için yeterli alana sahip olacaktır. Bileşenlerin, ilaç ürünü kaplarının, kapakların, etiketlemenin, proses içi materyallerin ve ilaç ürünlerinin bina veya binalardan akışı kontaminasyonu önleyecek şekilde tasarlanacaktır.

EUROLAB, üreticilere 21 CFR Part 211 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp