EN 13010 Paketleme, Birim Paketleme, Pegboard Ekran için Boyutlar ve Gereksinimler

Ambalaj Testleri

EN 13010 Paketleme, Birim Paketleme, Pegboard Ekran için Boyutlar ve Gereksinimler

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, EN 13010 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, küçük parçaların birim ambalajlarına ve pegboard ekran yuvasının boyutlarına uygulanan gereksinimleri ortaya koymaktadır.

EN 13010 Paketleme, Birim Paketleme, Pegboard Ekran için Boyutlar ve Gereksinimler

Taşıma paketlerinin iç alanının tam olarak kullanılmasını sağlamak için standartta belirtilen boyutsal gereksinimler ISO 3394 ile uyumludur.

Delikli yuva, birim ambalajın bir kanca üzerinde duvara asılan bir delikli pano görüntüleme birimine takılmasına olanak tanır. Boyutlar, delinmiş yuvaya paralel yüzeyler için geçerlidir. Tüm ölçümler mm cinsinden ifade edilir.

Yarık şeklinde delikli paketler, çift lobut tutucularda olduğu gibi tek lobut tutucularda da açığa çıkabilir, ancak yuvarlak delikli paketler güvenlik açısından tercih edilecek tip olan çift pimliklerde açılmaz.

EUROLAB, üreticilere EN 13010 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp