EN 28768 Paketleme, Komple, Doldurulmuş Taşıma Paketleri, Devrilme Testi

Ambalaj Testleri

EN 28768 Paketleme, Komple, Doldurulmuş Taşıma Paketleri, Devrilme Testi

EUROLAB laboratuvar EN 28768 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu Uluslararası standart, depolama, nakliye ve elleçleme sırasında devrilme tehlikesine maruz kalabilecek eksiksiz, doldurulmuş bir nakliye paketi üzerinde devirme testinin yapılması için bir yöntemi belirtir.

EN 28768 Paketleme, Komple, Doldurulmuş Taşıma Paketleri, Devrilme Testi

Test, bir paketin performansını, devrilmeye maruz kaldığında içeriğine sunduğu koruma veya dayanıklılık açısından değerlendirmek için kullanılabilir. Devrilmenin etkilerini araştırmak için tek bir test olarak veya paketin devrilme tehlikesi içeren bir dağıtım Sistemine dayanma kabiliyetini ölçmek için tasarlanmış bir dizi testin parçası olarak gerçekleştirilebilir.

ISO 2244, ISO 2248 ve ISO 2876'da açıklanan testleri tamamlayıcı nitelikte olan test, taban boyutlarına göre uzun olan ambalajların Performansını araştırmak için kullanılabilir.

Taban boyutları ile karşılaştırıldığında yüksekliği küçük olan ancak depolama alanından tasarruf etmek için bir yan yüz üzerinde durarak depolanabilen veya taşınabilen paketler için de geçerlidir. Test, en uzun kenarların en kısa kenarlarına oranının 3:1 veya daha fazla olduğu paketler için önerilir.

EUROLAB, üreticilere EN 28768 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp