ISTA 1G Paket Testi

Ambalaj Testleri

ISTA 1G Paket Testi

ISTA 1G transit test prosedürü, 150 pound'dan daha hafif ambalajlı ürünler için tasarlanmıştır. 150 kiloluk sınır, sevkıyat için hazırlanırken ürünün ağırlığını dikkate alır. Sadece bireysel olarak paketlenmiş ürünler dikkate alınmalıdır.

ISTA 1G Paket Testi

100 kilodan daha ağır olan kızaklar veya paletler üzerindeki ürünler ISTA Test Prosedürü 1E veya ISTA Test Prosedürü 1H'ye göre test edilebilir.

Test dizisi, atmosferik ön koşullandırma, titreşim ve şok içerir. Şartlandırma temelde 12 saatlik bir ortam emişidir. Titreşim testi rastgele titreşimdir.

Şok testi, düşme testi, eğim darbe testi veya yatay darbe testi olabilir.Bu yöntemi müşteri belirler. Bu test yöntemi için sadece bir test örneği gereklidir.

Titreşim testi sırasında paket dört farklı yüze yerleştirilir. Her yüz için test süreleri ISTA 1G test prosedüründe çağrılır. Düşme testi 10 ayrı dizi içerir. Bir köşe damlası ve üç kenar damlası vardır. Paket ayrıca paketin altı yüzünün her birine bırakılır.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp