DIN 55473 Yardımcı Paketleme Araçları - Torbadaki Kurutucu - Teknik Teslimat Koşulları

Ambalaj Testleri

DIN 55473 Yardımcı Paketleme Araçları - Torbadaki Kurutucu - Teknik Teslimat Koşulları

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, DIN 55473 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. DIN 55473, "Yardımcı paketleme araçları - Torbadaki kurutucu" için teknik teslimat koşullarını sağlayan bir Alman standardıdır.

DIN 55473 Yardımcı Paketleme Araçları - Torbadaki Kurutucu - Teknik Teslimat Koşulları

Kurutucu maddeler, ürünleri depolama ve taşıma sırasında nemden korumak amacıyla çevredeki nem veya nemi absorbe etmek için kullanılan madde veya malzemelerdir. DIN 55473 özellikle torba şeklinde sağlanan kurutuculara odaklanmaktadır. Bu kurutucu torbalar, çeşitli endüstrilerde korozyon, küflenme ve malların bozulması gibi nemle ilgili sorunları önlemek için yaygın olarak kullanılmaktadır.

DIN 55473 standardı, tasarım, bileşim, etiketleme ve ambalajlama da dahil olmak üzere kurutucu torbalara yönelik teknik özellikleri ve gereksinimleri özetlemektedir.

Standart, kurutucu torbaların yapımında kullanılabilecek malzeme türlerini belirtebilir ve bunların amaçlanan amaç için güvenli ve etkili olmasını sağlayabilir.

DIN 55473, bu torbalarda kullanılabilecek silika jel, kil, moleküler elekler veya diğer nem emici malzemeler gibi kurutucu türlerini belirtebilir.

Standart, kurutucu torbaların uygulama ve paketleme gereksinimlerine bağlı olarak değişebilen minimum ve maksimum emme kapasitesini tanımlayabilir.

DIN standartlarının Almanya'da ve Avrupa'nın diğer bazı bölgelerinde yaygın olarak tanındığını unutmamak önemlidir. Bu standartlar çeşitli endüstrilerde ürün kalitesinin ve güvenliğinin sağlanmasına yardımcı olur.

EUROLAB, üreticilere DIN 55473 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp