EN 172 Kişisel Göz Koruması, Güneş Işığı Filtreleri için Test

Medikal Testler

EN 172 Kişisel Göz Koruması, Güneş Işığı Filtreleri için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, EN 172 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,endüstriyel kullanım için güneş ışığı filtreleri için ölçek numaralarını, geçirgenlikleri ve ilgili gereksinimleri belirtir.

EN 172 Kişisel Göz Koruması, Güneş Işığı Filtreleri için Test

Bu tip filtreler için diğer geçerli gereklilikler EN 166'da belirtilmiştir. Bu filtrelerin seçim kriterleri ve kullanımına ilişkin bilgiler verilmiştir.

Bu standart solaryumda kullanılanlar gibi yapay ışık kaynaklarından gelen radyasyona karşı koruma sağlayan filtrelere uygulanmaz. EN 170 bu filtreler için geçerlidir.

Bu standart, ayrı bir standardın hazırlanmakta olduğu kayak gözlükleri veya boş zaman etkinlikleri için kullanılan diğer türleri için geçerli değildir. Genel kullanım için güneş gözlüğü ve güneş ışığı filtreleri için ayrı bir standart hazırlanmaktadır.

EUROLAB, üreticilere EN 172 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp