Kardiyovasküler Cihaz Testleri

Medikal Testler

Kardiyovasküler Cihaz Testleri

EUROLAB test stentleri, kalp kapakçıkları ve kalp pili kabloları ile implante edilebilir kardiyovasküler cihaz testlerinde sektöre öncülük eden bir kuruluştur. Katılımlı uzmanlarımız en zorlu test uygulamalarınıza yardımcı olmaya hazırdır.

Kardiyovasküler Cihaz Testleri

Kardiyovasküler tıbbi cihaz endüstrisi, yeni materyallerin, cihaz tasarımlarının ve yasal gereksinimlerin düzenli olarak tanıtılmasıyla hızla değişmektedir. EUROLAB, test tasarımından ve protokol geliştirmeden ürün fizibilite testine ve incelemesine kadar validasyon süreci boyunca cihaz üreticilerini destekler.

Laboratuvarlarımız, hızlandırılmış kardiyovasküler cihaz yorulma testi için çok çeşitli Series 9000 Stent/Graft Test Cihazları ve en yeni nesil ElectroForce ve ElectroPuls eksenel test cihazları da dahil olmak üzere son teknoloji ile donatılmıştır.

Kardiyovasküler cihaz testinde EUROLAB uzmanlığı

Uzmanlığımızı ve derinlemesine cihaz testi anlayışımızı en gelişmiş test cihazları ve muayene yöntemleri ile birleştirerek kardiyovasküler cihazlar için kapsamlı bir klinik öncesi test paketi sunuyoruz.

Uzmanlık alanlarımızdan biri kardiyovasküler cihaz yorgunluk testidir. Stentler, greftler, oklüderler, nörostimülatör uçları, biyolojik olarak yeniden emilebilir polimerik ve metal cihazlar, balonlar, kılavuz teller, kateterler ve diğer birçok implante edilebilir endovasküler protez laboratuvarlarımızda rutin olarak test edilir.

Dayanıklılık testi, düzenleyici başvurular için önemli bir gerekliliktir; bununla birlikte, kaplamaların ve partiküllerin karakterizasyonu, korozyon direnci değerlendirmesi ve nikel iyonu salımı dahil olmak üzere düzenleyici organların gerektirdiği birçok ek test vardır.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.