Ortopedik Cihaz Testleri

Medikal Testler

Ortopedik Cihaz Testleri

EUROLAB, kalça, diz, omurga ve diş implantları dahil olmak üzere ortopedik cihazlar için kapsamlı bir test paketi sunar. Tam hizmet mekanik testine ek olarak, laboratuvarlarımız prosedür inceleme ve geliştirme, test yüklemesi ve araştırma ve geliştirme konularında yardımcı olabilir.

Ortopedik Cihaz Testleri

Ortopedik implantlar, vücutta kullanımları sırasında burulma ve aşınma dahil olmak üzere çeşitli kuvvetler yaşarlar. Ortopedik cihazların test edilmesi hasta güvenliğini sağlamanın hayati bir parçasıdır.

Ortopedik cihaz test hizmetlerimiz

EUROLAB'ın güvenilir ortopedik implant test programları, yerinde ortamlar, biyolojik doku testi, özel test prosedürleri ve daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi benzersiz gereksinimi karşılayabilir.

Ortopedik cihaz modellerindeki, tiplerindeki ve fonksiyonlarındaki değişiklikler de dahil olmak üzere çeşitli örnek yapılandırmaların test edilmesine yardımcı olabiliriz.

Tıbbi cihaz testinde endüstri lideri olarak, uzmanlarımız ASTM International dahil olmak üzere önde gelen standart organizasyonlarının aktif üyeleridir.

Daha fazla bilgi için veya ortopedik cihaz test programınıza nasıl yardımcı olabileceğimizi detaylıca öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.