USP 42-NF 37 Amerika Birleşik Devletleri Farmakopesi ve Ulusal Formüler Test Standardı

Medikal Testler

USP 42-NF 37 Amerika Birleşik Devletleri Farmakopesi ve Ulusal Formüler Test Standardı

EUROLAB laboratuvar USP 42-NF 37 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Amerika Birleşik Devletleri Farmakopesi ve Ulusal Formüler (USP-NF) ilaçlar, dozaj formları, ilaç maddeleri, eksipiyanlar, biyolojik maddeler, bileşik müstahzarlar, tıbbi cihazlar, diyet takviyeleri ve diğer terapötikler için standartlar içerir.

USP 42-NF 37 Amerika Birleşik Devletleri Farmakopesi ve Ulusal Formüler Test Standardı

USP tarafından resmi kabul edilen mevcut sürüm, Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilen ve pazarlanan ilaçlar için ABD Gıda ve İlaç İdaresi tarafından uygulanabilir. USP standartları dünya çapında 140'tan fazla ülkede kullanılmaktadır.

Maddeler ve dozaj formları için kimlik, güç, kalite, saflık, paketleme ve etiketleme ile ilgili spesifikasyonları olan 4.900'den fazla monograf, tahliller, testler ve prosedürler için net, adım adım rehberlik sağlayan 350'den fazla genel bölüm, odağa özel çizelgeler ve birleşik indeks, ihtiyacınız olan bilgileri bulmanıza yardımcı olur.

Kalite kontrol, kalite güvencesi, düzenleyici işler, araştırma ve geliştirme, yöntem geliştirme hizmetler ve kurumsal yönetim için esastır.

USP–NF monografları ve yöntemleri aşağıdakilere yardımcı olabilir:

  • Gerekli ABD kalite standartlarıyla uyumluluğun sağlanması;
  • Dünyaca tanınan kesinlik ve doğruluk standartlarına göre çalışma;
  • Kanıtlanmış kıyaslamalara karşı test sonuçlarını doğrulama;
  • Şirket içi standart işletim prosedürlerini oluşturma ve doğrulama.

EUROLAB, üreticilere USP 42-NF 37 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp