EN ISO 5362 Anestezik Rezervuar Torbaları için Standart Test

Solunum Cihazları Uyumluluk Testleri

EN ISO 5362 Anestezik Rezervuar Torbaları için Standart Test

EUROLAB laboratuvar EN ISO 5362 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. ISO 5362 anestezi aparatı veya akciğer ventilatör solunum sistemleri ile kullanım için antistatik ve antistatik olmayan rezervuar torbaları için gereksinimleri belirtir.

EN ISO 5362 Anestezik Rezervuar Torbaları için Standart Test

Boyun tasarımı, boyut tanımlaması, distansiyon ve ilgili olduğunda elektrik direnci için gereksinimleri içerir.

ISO 5362 hem tek kullanımlık hem de yeniden kullanılabilir çantalar için gereksinimleri içerir. Yeniden kullanılabilir torbaların, önerilen ürün ömrü için ISO 5362 gerekliliklerine uyması amaçlanmıştır.

ISO 5362 Örneğin körükler ve kendiliğinden genişleyen torbalar gibi özel amaçlı torbalara uygulanamaz.

Anestezik gaz tahliye sistemleriyle kullanılan torbalar, anestezik rezervuar torbaları olarak kabul edilmez ve bu nedenle ISO 5362 kapsamı dışındadır.

EUROLAB, üreticilere EN ISO 5362 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp