ISO 7376 Anestezik ve Solunum Ekipmanı, Trakeal Entübasyon için Laringoskoplar Test Standardı

Solunum Cihazları Uyumluluk Testleri

ISO 7376 Anestezik ve Solunum Ekipmanı, Trakeal Entübasyon için Laringoskoplar Test Standardı

EUROLAB laboratuvar, ISO 7376 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Cihaza özel olan bu belge, entübasyon sırasında gırtlağı aydınlatmak için kullanılan, dahili pille çalışan güç kaynaklarına sahip, esnek olmayan bıçaklara sahip laringoskoplar için gereksinimleri belirtir.

ISO 7376 Anestezik ve Solunum Ekipmanı, Trakeal Entübasyon için Laringoskoplar Test Standardı

Aynı zamanda, değiştirilebilir kancalı bağlantılara sahip kulplar ve laringoskop bıçakları için kritik boyutları belirtir.

Aşağıdakiler için geçerli değildir:

  • Esnek laringoskoplar;
  • Ameliyat için tasarlanmış laringoskoplar;
  • Elektrik şebekesinden beslenen laringoskoplar;
  • Dış ışık kaynaklarına ışık ileten kablolarla bağlanan laringoskoplar;
  • Harici, entegre veya bağlı bir video sistemiyle çalışmak üzere tasarlanmış video laringoskoplar.

Elektriksel güvenlik gereksinimleri, şebekeye veya harici güç kaynaklarına bağlı cihazlar için daha katı olabileceğinden, yalnızca gırtlağı aydınlatmak için pille çalışan dahili bir güç kaynağına sahip cihazlar için geçerlidir.

Aynı jenerik adla bilinen cerrahi aletlere veya ameliyat için tasarlanmış esnek laringoskoplara veya laringoskoplara, elektrik şebekesinden güç alan laringoskoplara, ışık ileten kablolarla harici ışık kaynaklarına bağlanan laringoskoplara veya tasarlanmış video laringoskoplara uygulanamaz.

EUROLAB, üreticilere ISO 7376 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp