ISO 10651-1 Tıbbi Kullanım için Akciğer Ventilatörleri için Standart Test

Solunum Cihazları Uyumluluk Testleri

ISO 10651-1 Tıbbi Kullanım için Akciğer Ventilatörleri için Standart Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ISO 10651-1 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. IEC 601-1 ile birlikte kullanılmalıdır. Esas olarak amaçlanan ventilatörler hariç, akciğer ventilatörleri için ilgili gereklilikleri belirtir. Bu standardın gereksinimleri, IEC 601-1'in gereksinimlerine göre önceliklidir.

ISO 10651-1 Tıbbi Kullanım için Akciğer Ventilatörleri için Standart Test

ISO 10651'in bu bölümü, öncelikli olarak anestezi, evde bakım, taşıma ve jet ve yüksek frekanslı ventilatörler gibi diğer cihazlar için tasarlanan Ventilatörler hariç, tıbbi kullanıma yönelik akciğer Ventilatörleri için gereksinimleri belirtir.

Bir ventilatörün bileşenleri, belirli kontrol ayarları ve hastanın solunum yollarının kompliyansı ve direncinin belirli kombinasyonları uygun olmayan bir Ventilasyon Modeline yol açabilse de, üreticinin amaçladığı gibi ayrı ayrı çalıştıklarında normal şekilde çalışırlar.

Üretici, eşlik eden belgelerin hazırlandığı sırada ventilatörün hangi elektromanyetik uyumluluk standardını veya test yöntemini test ettiğini açıklamalıdır.

EUROLAB, üreticilere ISO 10651-1 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp