ASTM A1034 Çelik Takviye Çubukları için Mekanik Eklerin Test Edilmesi için Standart Test

ASTM Testleri

ASTM A1034 Çelik Takviye Çubukları için Mekanik Eklerin Test Edilmesi için Standart Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM A1034 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemleri, takviye çubukları için mekanik ek yerlerinin testini kapsar. Burada açıklanan çeşitli testler toplam veya ayrı ayrı belirtilebilir.

ASTM A1034 Çelik Takviye Çubukları için Mekanik Eklerin Test Edilmesi için Standart Test

Burada açıklanan test yöntemleri, herhangi bir kalitedeki (belirtilen minimum akma dayanımı), kaplanmamış veya kaplanmış çelik takviye çubuklarını birleştirmek için üretilen her türlü mekanik eklemeye uygulanabilir.

Bu standart, yalnızca çelik takviye çubukları için mekanik ek yerlerinin test edilmesine yönelik yöntemleri açıklar, ancak alıcı tarafından belirtilmesi gereken test parametrelerini veya kabul kriterlerini nicelendirmez.

Çeşitli kod yazma organları, test için test yükleri, döngü sayısı ve test sıcaklığı gibi çeşitli parametreleri belirtir.

SI veya inç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Metin içinde inç-pound birimleri parantez içinde gösterilmiştir. Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer değildir; bu nedenle, her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM A1034 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp