ASTM F2867 Safkan At Yarışı Yüzeylerine İlişkin Standart Test

ASTM Testleri

ASTM F2867 Safkan At Yarışı Yüzeylerine İlişkin Standart Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM F2867 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu terminoloji, yarış veya eğitim veya her ikisi için kullanılan binicilik yüzeyleri için standart test yöntemlerinin ve spesifikasyonların geliştirilmesinde kullanılan safkan at yarışı terimlerini tanımlar.

ASTM F2867 Safkan At Yarışı Yüzeylerine İlişkin Standart Test

Bu terminolojide tanımlanan terimler, safkan yarış veya eğitim veya her ikisi için kullanılan binicilik yüzeyleriyle ilgili konularda pist bakım personeli ve pratisyenleri, yarış görevlileri ve diğer endüstri kişileri tarafından kullanılmaya uygundur.

Bu terminoloji standardı, diğer at yarışı veya binicilik sporları için geçerli olan bazı benzer terimlere sahip olsa da, bu standardın, bu diğer yarış türleri veya sporlar için geçerli olabilecek tüm terimleri ele alması amaçlanmamıştır.

İnç-pound cinsinden belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Parantez içinde verilen değerler, yalnızca bilgi amaçlı sağlanan ve standart olarak kabul edilmeyen SI birimlerinin matematiksel dönüşümleridir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik ve sağlık uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticarete Yönelik Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler Hakkında Kararda belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM F2867 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp