ASTM F446 Banyo Alanına Takılan Tutunma Çubukları ve Aksesuarlar için Standart Test

ASTM Testleri

ASTM F446 Banyo Alanına Takılan Tutunma Çubukları ve Aksesuarlar için Standart Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM F446 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu tüketici güvenliği spesifikasyonu, tutma çubukları ve aksesuarların tatmin edici şekilde çalışmasını sağlamak için performans gereksinimlerini, test yöntemlerini ve performans düzeylerini kapsar.

ASTM F446 Banyo Alanına Takılan Tutunma Çubukları ve Aksesuarlar için Standart Test

Bu tüketici güvenliği spesifikasyonu, kayma ve düşme olasılığını azaltmak için tasarlanmış tutunma çubukları ve aksesuarlar için gereklilikleri belirterek kaza sayısını azaltmayı amaçlamaktadır.

Bu tüketici güvenliği spesifikasyonu, çete duşları, ada küvetleri, yarımada küvetleri, gömülü küvetler veya 1,8 m (6 ft) veya daha uzun küvetlerin özel ihtiyacını karşılamaz.

Bu tüketici güvenliği spesifikasyonu, her iki iç boyutu da 34 inç (864 mm) veya daha küçük olan duş kabinlerini muaf tutar.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler, yalnızca bilgi amaçlı sağlanan ve standart olarak kabul edilmeyen SI birimlerinin matematiksel dönüşümleridir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik sorunlarını ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevresel uygulamaları oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticarete Yönelik Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler Hakkında Kararda belirlenen standardizasyon konusunda uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM F446 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp