ASTM F1952 Dağ Bisikleti Yarışlarında Kullanılan Kasklar için Test

ASTM Testleri

ASTM F1952 Dağ Bisikleti Yarışlarında Kullanılan Kasklar için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM F1952 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, yokuş aşağı dağ bisikleti binicileri tarafından kullanılan kasklar için performans gerekliliklerini kapsar.

ASTM F1952 Dağ Bisikleti Yarışlarında Kullanılan Kasklar için Test

Çalışmalar, rekreasyon amaçlı sokak biniciliğine kıyasla bu sporun baş ve yüz için daha yüksek risk oluşturduğunu göstermiştir; bu nedenle, bu spesifikasyon darbelere karşı daha fazla koruma gerektirir ve tam kapalı kasklardaki çene çubukları için performans kriterleri sağlar, ancak tam kapalı kaskları gerektirmez. Bu standart, hafif yapı ve havalandırmanın arzu edilirliğini kabul eder; ancak, bir performans belirtimidir ve tasarımı kısıtlama amacı taşımaz.

Bu standardın tüm testleri ve gereklilikleri, burada belirtilen durumlar dışında, Test Yöntemleri F1446'ya uygun olacaktır.

Bu standardın kısmen kullanılması yasaktır. Bu standarda uygunluk beyanı, ürünün bu spesifikasyonun tüm gerekliliklerini bütünüyle karşıladığının bir sertifikası olmalıdır. Bu standardın gerekliliklerinden herhangi birini karşılamayan bir ürün, bu standardı karşılamamış olarak kabul edilir ve bu standardın bölümlerini karşıladığına dair herhangi bir gösterge ile satılmamalıdır.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart kabul edilecektir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil değildir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik ve sağlık uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM F1952 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp