ASTM D4477 Sert (Plastikleştirilmemiş) Poli(Vinil Klorür) Alt Yüzey için Standart Test

ASTM Testleri

ASTM D4477 Sert (Plastikleştirilmemiş) Poli(Vinil Klorür) Alt Yüzey için Standart Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D4477 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, sert (plastikleştirilmemiş) poli(vinil klorür) (PVC) bileşiklerinden imal edilmiş ekstrüde tek duvarlı alt yüzeyler için fiziksel gereklilikleri ve test yöntemlerini belirler.

ASTM D4477 Sert (Plastikleştirilmemiş) Poli(Vinil Klorür) Alt Yüzey için Standart Test

PVC bileşiği, alt yüzeye ekstrüde edildiğinde, tekdüze rengi koruyacak ve herhangi bir görsel yüzey veya soyulma, ufalanma, çatlama, pullanma veya çukurlaşma gibi yapısal değişikliklerden arınmış olacaktır. Malzemeler test edilmeli ve boyut (uzunluk, genişlik ve kalınlık), bombe, ilk darbe direnci, lineer genleşme katsayısı, parlaklık, sapma ve renk açısından gerekliliklere uygun olmalıdır.

Bu standart, sert (plastikleştirilmemiş) PVC bileşiğinden üretilen ekstrüde tek duvarlı alt yüzeyin malzemeleri, boyutları, bombesi, darbe dayanımı, genleşmesi ve görünümü için gereklilikleri ve test yöntemlerini belirler. Bu spesifikasyona uygunluğu gösteren yöntemler de sağlanmaktadır.

Bu üründe PVC geri dönüştürülmüş plastik kullanımı, Bölüm 4'teki gerekliliklere uygun olacaktır. Bu standarda göre üretilen alt yüzey Uygulama D4756'ya uygun olarak kurulacaktır. Kurulacak spesifik ürün için imalatçının kurulum talimatlarına da atıfta bulunulmalıdır.

İnç-pound cinsinden belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Parantez içinde verilen değerler, yalnızca bilgi amaçlı sağlanan ve standart olarak kabul edilmeyen SI birimlerinin matematiksel dönüşümleridir.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticarete Yönelik Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler Hakkında Karar'da belirlenen, uluslararası kabul görmüş standardizasyon ilkelerine uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D4477 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp