ASTM F3223 Diz Menisküs Cerrahi Onarımı veya Rekonstrüksiyonu için Test

ASTM Testleri

ASTM F3223 Diz Menisküs Cerrahi Onarımı veya Rekonstrüksiyonu için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM F3223 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, diz menisküsünün cerrahi onarımı, değiştirilmesi veya rekonstrüksiyonunda kullanılması amaçlanan doku mühendisliği tıbbi ürünlerin (TEMP'ler) ve diğer dokuların üretimi, dağıtımı ve düzenlenmesi ile ilgili kişi ve kuruluşlar için bir kaynak olarak tasarlanmıştır.

ASTM F3223 Diz Menisküs Cerrahi Onarımı veya Rekonstrüksiyonu için Test

Bu standardın uygulanması, bitmiş bir ürünün klinik başarısını garanti etmez, ancak cerrahi onarımı, değiştirmeyi, büyütmeyi veya yeniden yapılandırmayı geliştirmek amacıyla geliştirilen belirli bir TEMP veya cihazın özelliklerinde, test edilmesinde ve karakterizasyonunda tutarlılığın sağlanmasına yardımcı olacaktır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik ve sağlık uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticarete Yönelik Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler Hakkında Kararda belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM F3223 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp