ASTM F3189 Gelişmiş Yapay Atlet Kullanılarak Sentetik Çim Sistemleri için Test

ASTM Testleri

ASTM F3189 Gelişmiş Yapay Atlet Kullanılarak Sentetik Çim Sistemleri için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM F3189 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, sentetik çim yüzeylerin kuvvet azalmasını, dikey deformasyonunu ve enerji geri dönüşünü ölçmek için bir yöntemi belirtir.

ASTM F3189 Gelişmiş Yapay Atlet Kullanılarak Sentetik Çim Sistemleri için Test

Bu yöntem, çim kumaşı, dolgu malzemesi ve şok yastığı (varsa) dahil olmak üzere sentetik çim sistemlerinin özelliklerini karakterize etmek için kullanılır.

Laboratuvar ortamında veya sahada sentetik çim sistemlerinin karakterizasyonu için kullanılabilir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart kabul edilecektir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil değildir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik ve sağlık uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticarete Yönelik Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler Hakkında Kararda belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM F3189 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp