ASTM F1492 Kaykay ve Numaralı Patende Kullanılan Kasklar için Test

ASTM Testleri

ASTM F1492 Kaykay ve Numaralı Patende Kullanılan Kasklar için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM F1492 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, kaykay ve tekerlekli paten faaliyetlerinde kullanılacak kaskların performans gerekliliklerini kapsar. Bu standardın tüm testleri ve gereklilikleri, Test Yöntemleri F 1446'ya uygun olacaktır.

ASTM F1492 Kaykay ve Numaralı Patende Kullanılan Kasklar için Test

Bu standardın kısmen kullanılması yasaktır. Bu standarda uygunluk beyanı, başlığın spesifikasyonun tüm gerekliliklerini bütünüyle karşıladığının bir sertifikası olmalıdır. Bu standardın gerekliliklerinden herhangi birini karşılamayan bir başlık, standardının yerine getirilmediği kabul edilir ve standardın bölümlerini karşıladığına dair herhangi bir gösterge ile satılmaz.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart kabul edilecektir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil değildir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik ve sağlık uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM F1492 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp