ASTM E871 Parçacık Odun Yakıtlarının Nem Analizi için Standart Test

ASTM Testleri

ASTM E871 Parçacık Odun Yakıtlarının Nem Analizi için Standart Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM E871 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, partikül odun yakıtı analiz numunesindeki toplam ağırlık bazında nemin belirlenmesini kapsar.

ASTM E871 Parçacık Odun Yakıtlarının Nem Analizi için Standart Test

Parçacıklı odun yakıtı, maksimum parçacık hacmi 16.39 cm³ olan zımpara tozu, talaş, peletler, yeşil ağaç yongaları, domuz yağı veya diğer türde parçacıklı odun yakıtı olabilir. Diğer analitik sonuçları kuru bazda hesaplamak için kullanılır. Nem, burada açıklandığı şekilde belirlendiğinde, işlemlerdeki verimleri belirtmek, satın alma ve satış için temel oluşturmak veya yanma özelliklerini belirlemek için kullanılabilir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevresel uygulamaları oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticarete Yönelik Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler Hakkında Kararda belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM E871 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp