ASTM F3316 Elektrikli veya Hibrit-Elektrikli Tahrikli Hava Araçları için Test

ASTM Testleri

ASTM F3316 Elektrikli veya Hibrit-Elektrikli Tahrikli Hava Araçları için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM F3316 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, Elektrik veya Hibrit-Elektrik Tahrikli uçaklar için uçuşa elverişlilik ve tasarımın elektrik sistemlerini, elektrikli ekipmanı ve elektrik güç dağıtım yönlerini kapsar.

ASTM F3316 Elektrikli veya Hibrit-Elektrikli Tahrikli Hava Araçları için Test

Bu standart, geleneksel sistem düzeni, özellikleri ve işleyişi ile elektrikli tahrik sistemlerine odaklanılarak yazılmıştır. Bu standart, tahrik sağlamak için bir EPU ve bir içten yanmalı motorun birlikte kullanıldığı olası hibrit elektrik konfigürasyonları için gerekli olabilecek tüm gereksinimleri karşılamaz.

Bu materyal, genel havacılık alanındaki uluslararası uzmanların açık fikir birliğiyle geliştirilmiştir. Bu materyal, Normal Kategori Uçaklara odaklanılarak oluşturulmuştur. İçerik daha geniş çapta uygulanabilir olabilir; özel bir uyum aracı olarak daha geniş uygulanabilirliği kanıtlamak başvuru sahibinin sorumluluğundadır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevresel uygulamaları oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticarete Yönelik Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler Hakkında Kararda belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM F3316 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp