ASTM F2625 Diferansiyel Taramalı Kalorimetri - Kristallik Yüzdesi ve Erime Noktasının Ölçümü için Test

ASTM Testleri

ASTM F2625 Diferansiyel Taramalı Kalorimetri - Kristallik Yüzdesi ve Erime Noktasının Ölçümü için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM F2625 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, ultra yüksek moleküler ağırlıklı polietilenin (UHMWPE) füzyon ısısının ve erime noktasının ölçülmesini ve ardından kristallik yüzdesinin hesaplanmasını ele alır.

ASTM F2625 Diferansiyel Taramalı Kalorimetri - Kristallik Yüzdesi ve Erime Noktasının Ölçümü için Test

Bu test yöntemi, UHMWPE için toz formda, konsolide formda, bitmiş üründe veya kullanılmış bir üründe kullanılabilir. Işınlanmış veya kimyasal olarak çapraz bağlanmış UHMWPE için de kullanılabilir.

Bu test yöntemi, belirli uygulamalar için istenen bir kristallik aralığı veya erime noktası önermez.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart kabul edilecektir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil değildir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik ve sağlık uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticarete Yönelik Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler Hakkında Kararda belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM F2625 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp